999 rezultate për

rendesi

Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ceremonia Blero dhe Afronai kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftua
Situata në shkolla pas tërmeteve, Ministria e Arsimit jep njoftimin e rëndësishëm Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë (MASR) dhe të gjitha institucionet e saj të varësisë në të gjithë vendin, që në
Flet ish-legjenda e Milanit: Më mirë të fitosh titullin, se sa një derbi Drejtori i Milanit dhe ish legjenda e klubit Paolo Maldini ka dhënë një intervistë në programin e ndeshjes përpara derbi
Supersfida Kukësi-Tirana, verilindorët me 2 mungesa të rëndësishme Kukësi ka dy mungesa shumë të rëndësishme Valon Et’hemin e Emiljano Mustën, të cilat i kanë rënduar nënkampionëve në loj
Godin: Ky Inter më kujton Atleticon e sezonit 2013-2014, fitojmë derbin me Milanin Shoh shumë gjera tek ky Inter që më kujtojnë Atleticon e sezonit 2013-14. Diego Roberto Godin nuk ka dyshime, zikaltërit
Përfundon takimi i Tusk me Ramën, çfarë u tha për negociatat Presidenti i Këshillit Europian Tusk ka mbërritur sot në Tiranë. Pas takimit që zhvilloi më kryeministrin Edi Rama, Tusk
Messi titullar, a do ia dalë Barcelona përballë Dortmundit ? Sot në mbrëmje do të startojë supersfida e Championsit mes Borussia Dortumndit dhe Barcelonës, ndeshje e cila do të star
Kryemadhi takon ambasadorin gjerman: Integrimi në BE i rëndësishëm Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, i ka uruar mirëseardhjen ambasadorit të Gjermanisë në vendin tonë, Peter Zingraf, të
Njoftimi i rëndësishëm nga Banka e Shqipërisë, ç'ndodh sot në 19:00 (FOTO LAJM) Sot, në datën 12 shtator, ora 19:00, Banka e Shqipërisë do të organizojë Ceremoninë e Prezantimit të Serisë së re të Kar
Shqipëri-Islandë, Reja bën 6 ndryshime të rëndësishme (FOTO LAJM) Edi Reja ka menduar një ndryshim thuajse total të skuadrës për ndeshjen ndaj Islandës në krahasim me atë që u pa në fush
Arsyeja e rëndësishme pse duhet ti ruani gjithmonë dhëmbët e qumështit të fëmijëve Historia e “Zanës së dhëmbit” besohet thuajse nga të gjithë fëmijët, e tani duket se prindërit duhet të besojnë një tjet
Drejtoria Transportit jep njoftimin e rëndësishëm për makinat me xhama të zinj (FOTO LAJM) Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor nëpërmjet një njoftimi ka sqaruar se kur është i lejueshëm d
Rezarta Shkurta bën ndryshime të rëndësishme: Çfarë po ndodh në jetën e saj? (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka vendosur që jetën e saj private ta hermetojë edhe më shumë. Ndonëse deri tani e shihnim ndonjëherë
Starton pjesa e dytë, "dardanët" në kërkim të fitores (VIDEO) Është duke u luajtur në këto momente, në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri” ndeshja për eliminatorët e Europianit 20
Vetëm me 8 klasë shkollë, kjo është ministrja që merr postin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Teresa Bellanova është ministrja e re përgjegjëse për Politikat Bujqësore, Ushqimore dhe Pyjore të Qeverisë Conte 2. Emr
"Nuk ka rëndësi kush do të jetë në krye të PSP-së" Prokurorja speciale, Fatime Fetai ka komentuar letrën e djeshme të Katica Janevës ku kërkon që lëndët e PSP-së ti merrë
Krijon objekte të parëndësishme dhe fiton me miljona ndjekës, "arti" fiksues (FOTO LAJM) Matt Benedetto, është një nga personat e paktë i cili ka qenë pjesë e laboratorëve të krijimit të objekteve të panevojsh
Habit aktorja, s’bën seks prej 15 vitesh sepse s’ka rëndësi për të (FOTO LAJM) Aktorja Linda Hamilton s’ka frikë të diskutojë jetën e saj seksuale. Ose mungesën e jetës së saj seksuale do të ishte te
Vetëm dy muaj lidhje, Dua Lipa merr hapin e rendësishëm Dua Lipa dhe Anwar Hadid, të cilët nuk kanë ngurruar të dalin hapur së bashku në publik dhe romancën e tyre t’ia tregojn
Ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm mbi Vettingun, SPAK-un dhe BKH-në (VIDEO) Ambasada Amerikane në faqen e saj zrtare në Facebook, ka ndarë një mesazh ku flet për reformën në drejtësisë, si po zbat