999 rezultate për

renda

Arrestohet stomatologu në Tiranë, futi drogë brenda burgut 313 Stomatologu i burgut 313 në Tiranë është arrestuar pasi shpërndante lëndë narkotike në institicionin e vuajtjes së dënim
Mund të hidhte një pallat të tërë në ere! Çfarë u gjet brenda shtëpisë së të moshuarit në Elbasan Pas 5 orësh negociata të dështuara, RENEA ka ekzekutuar Lefter Zhidriun, në banesën e tij. RENEA u fut nga tarraca e
E zhveshur dhe plot trëndafila, kush është romantiku që fshihet pas Klaudia Pepës (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka kaluar një ditë mjaft relaksuese ditën e sotme, që është finalizuar me një surprizë shumë të bukur. Bale
Rrëshqasin gurët brenda restorantit në Vlorë, dyshohet për të lënduar Një rrëshqitje masive guri ka ndodhur në Kaninë të Vlorë brenda restorantit “Shpella e Fikut”. Dyshohet se ka të lënd
Jozefina Topalli akuza të rënda opozitës: Ka bërë marrëveshje të fshehur me qeverinë Jozefina Topalli ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuzon opozitën se ka bërë marrëveshje të fshehta me q
"Shqiponjat", FNSH dhe RENEA në super aksion: Kapen 29 persona brenda pak orësh “Shqiponjat”, FNSH dhe RENEA kanë ngritur 83 pika kontrollilidhr me goditjen e rasteve për fshehje apo përdorim të lëndë
Osmani i drejtohet Trendafilovas lidhur me Gjykatën Speciale Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka proceduar amendamentin e presidentit Hashim Thaçi lidhur me mandatin e
Të ftuar VIP, brenda dasmës luksoze të aktores turke me biznesmenin (FOTO LAJM) Aktorja turke Seren Fosforoglu është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Kaan Onal. Çifti mbajtën
Një festë gjigande, brenda ditëlindjes së djalit të Jona Spahiut (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushi i moderatores Jona Spahiu, ka festuar 2-vjetorin e lindjes. Jona dhe bashkëshorti i saj,
Meta dekreton Ministren e Re të Arsimit brenda pak minutash Evis Kushi është dekretuar nga Meta si Ministrja e Re e Arsimit. “Presidenti Meta dekreton brenda pak minutash Minist
Hoti: Çështja e njohjes reciproke do të mbyllet brenda këtij viti Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka bërë të ditur se përveç njohjes reciproke, nuk do të ketë tjetër zgjidhje me S
Krim në Tiranë, dyshohet për vrasje brenda familjes Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Në Bathore, dyshohet se ka ndodhur një vrasje brenda fam
Shokon Maria De Filipi, shfaqet në emision e futur brenda një arkivoli (VIDEO) Prezantuesja e njohur italiane, Maria De Filipi i ka tronditur të gjithë teksa u shfaq në emision me një arkivol xhami.
LISTA/ 10 futbollistëve që kanë fituar më shumë brenda një viti Revista amerikane e biznesit "Forbes" ka publikuar listën me 10 futbollistët që kanë fituar më shumë gjatë një viti kale
Të ftuar VIP dhe super festë, brenda ditëlindjes së të dashurës së Olsi Bylykut (FOTO LAJM) E dashura e Olsi Bylykut, Egli Tako, tashmë është kthyer në një personazh mjaft të ndjekur. Egli ka festuar ditën e d
Vritet me armë zjarri brenda makinës 33 vjeçari Mëngjesi i sotëm ka nisur me një ngjarje të rëndë në Rrogozhinë. Klevis Kapllani, 33 vjeç është gjetur i pajetë brend
Ushtronin prostitucion brenda qendrës së masazhit, jepet vendimi për dy vëllezërit Gjykata Penale ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mario Roshin dhe “arrest shtëpie” për Andi Roshin, dy vë
Nga WC prej floriri te garderoba, brenda shtëpisë luksoze së Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është këngëtarja shumë e njohur shqiptare e cila është nënë e një djali me avokatin maqedonas, Serjozha M
Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM) Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranu
E zbuloi Ermal Fejzullahu, brenda shtëpisë luksoze të Lumi B (FOTO LAJM) Me anë të disa postimeve në ‘Instastory’, këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu ka uruar mikun e tij, Lumi B për shtëpinë