999 rezultate për

rendĂ

Mister vdekja e shqiptarit që u gjet i vdekur brenda makinës në Itali Ditën e djeshme, mediat italiane raportuan se një 33-vjeçar shqiptar u gjet i pajetë në makinën e tij. Ishin kalimtarët
Ish-prokurori Petrit Fusha nën hetim Ish-prokurori Petrit Fusha është vënë nën hetim, kjo pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka referuar gjetjet e tij n
Arrestohen 18 shoferë brenda një jave në Tiranë, hiqen 70 patenta (VIDEO) Policia Rrugore Tiranë, për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe pasojave fatale përgjatë gjithë javës që shkoi organi
Jeta luksoze e Safet Bajrit brenda në qeli (FOTO+VIDEO) Safet Bajri, i njohur si kreu i grupit të "Bajrave" i arrestuar pak kohë më parë në një superoperacion në Shkodër, po vu
Me Dakon ishte vetëm fillimi, këta janë personat e tjerë që do të pyeten në prokurori Pas marrjes në pyetje në Prokurorinë e Krimeve të Rënda për disa orë të kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako, organ
Brenda flotës 570 milion euro të Abramoviç ku bën pjesë edhe "banditi" (FOTO LAJM) Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, posedon një flotë prej tre aeroplanësh në vlerë prej 500 milionë paundsh (570.5 mi
Vangjush Dako nĂ« ProkurorinĂ« e Krimeve tĂ« RĂ«nda pĂ«r ‘dosjen 339’ Vangjush Dako, kryetari i BashkisĂ« sĂ« DurrĂ«sit, Ă«shtĂ« thirrur nĂ« ProkurorinĂ« e Krimeve tĂ« RĂ«nda, ku Ă«shtĂ« pyetur nĂ« lid
Lufta e bandave mbush morgun, publikohen pamje të rënda (FOTO LAJM) Me dhjetëra kufoma shihen të hedhura nëpër dyshemetë e morgut të Tihuanës, në Meksikë. Luftërat e karteleve të drogës
Policia fsheh djegien e makinës të drejtoreshës në Shkodër, dyshimet e rënda Policia e Shtetit fsheh një ngjarje të rëndë të ndodhur pak ditë më parë në qytetin e Shkodrës. Në qytetin më të madh
Arrestohet shqiptari, rezultonte i shpallur në kërkim europian Ditën e sotme është arrestuar shtetasi me inicialet A.L, 27 vjeç, lindur në Dibër dhe banues në Durrës, ndërsa ishte i s
Arrestohen 2 shqiptarë, transportuan kokainë brenda patateve të ngrira Dy kamionistë shqiptarë 30 e 44 vjeç u arrestuan në Portin e Barit në Itali me akuzën e trafikut ndërkombëtar të drogës.
Vrau bashkëshorten gjyqtare, burg përjetë për Fadil Kasëmin Nuk i ka shpëtuar burgut të përjetshëm Fadil Kasëmi për vrasjen e ish-bashkëshortes së tij, gjyqtares Fildez Hafizi. Gjy
Hahn jep shpresë: Rekomandim pozitiv për Shqipërinë brenda afatit Komisionari për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn është shprehur pro një rekomandimi pozitiv për çeljen e nego
Frikë në parlamentin turk, dy militantë të armatosur tentojnë të futen brenda Një njoftim jo i zakonshëm është bërë nga zyrtarë të Turqisë, të cilët kanë bërë me dije se policia ka ndaluar dy person
Pamje të rënda nga makina që goditi turmën, dy të vdekur (VIDEO) Një aksident tragjik u regjistrua mbrëmjen e sotme në dalje të qytetit të Kavajës. Një makinë me targë AA616VO, e mar
Sindroma e Maria Antonetës që zbardh flokët brenda natës Sindroma e Maria Antonietta është një gjendje e dyshuar mjekësore e karakterizuar nga zbardhja e papritur e flokëve. Në
Dalin pamje të rënda të kosovarit të vrarë në Siri (FOTO LAJM) Një shtetas kosovar është vrarë dje në Siri. I vrari është 23 vjeçari Rron Emini. Sot janë publikuar pamje të rënda në m
Brenda vilës se Mark Zuckerberg (VIDEO) Një nga njerëzit më të pasur në botë tani zotëron një copë prone përgjatë bregut perëndimor të Liqenit Tahoe. Sipas n
Policia bĂ«n “kĂ«rdinĂ«â€ me gjoba nĂ« DurrĂ«s, 1 100 brenda javĂ«s Strukturat e qarkullimit Rrugor te DrejtorisĂ« Vendore tĂ« PolicisĂ« DurrĂ«s kanĂ« vĂ«rshuar me gjoba ndaj drejtuesve tĂ« autom
Basha i pĂ«rgjigjet brenda ditĂ«s RamĂ«s, takim me gazetarĂ«t Pas takimit tĂ« kryeministrit Rama me gazetarĂ«t, Lulzim Basha ka zgjedhur t’i pĂ«rgjigjet nga selia e PartisĂ« Demokratike,