999 rezultate për

rend

Lajm i mirë për Liverpool, Klopp konfirmoni dy rikthime të rëndësishme Trajneri i Reds, Jurgen Klopp ka treguar se ai do të mirëpret dy lojtarët që do të kthehen në skuadrën e tij, pasi ishin
MAQEDONI/ Sot është nënshkruar kontrata për autobusët, pritet të arrijnë brenda 6 javëve (FOTO LAJM) Sot është nënshkruar kontrata për furnizim me pesë autobusë të cilët do të shfrytëzohen për transport publik të qytetarë
Situatë e rëndë në Greqi: 1 667 raste, 98 të vdekur. Bashkitë zgjerojnë varrezat (FOTO LAJM) Greqia ka numëruar 1 667 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit, ndërsa autoritetet njoftuane dhe për 98
Gjendet i vdekur në tualetin e banesës 22-vjeçari nga Kavaja Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në qytetin e Kavajës, ku një 22-vjeçar është gjetur në banesën e tij
Rëndohet bilanci në Kosovë, kaq persona humbën jetën si pasojë e COVID-19 Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar gjithsej 1.530 mostra prej të cilëve rezultojnë 478 raste pozitive. Brenda 24 o
"Obobo e futi brenda Saimirin ajo", vajzat e "Love Story" harrojnë që janë para kamerave (VIDEO) Pas spektaklit, Enxhëll, Ariana dhe Suela dhanë një intervistë për "Daily Love Story", ku komentuan takimin e Enxhit në
Lala debat të ashpër me Lleshajn për OFL: Si nuk ke turp?! Një debat i ashpër ka ndodhur mes gazetares Lala dhe ministrit Lleshaj ka ndodhur mbrëmjen e sotme në "Opinion". Për
Rënditja e UEFA, Juventus zbret nga froni Real Madridin (FOTO LAJM) Juventus zbret nga froni Real Madrid. Kampionët e Italisë ngjiten në vend të tretë të rënditjes së UEFA-s pas fitores së
Të martuar prej 47 vitesh, burrë e grua vdesin njëkohësisht brenda 60 sekondash Një çift i moshuar nga Miçigani, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është bërë lajm në mediat e huaja. Patricia dhe L
Shkencëtarët zbulojnë shenjën paralajmëruese të formës më të rëndë të Covid-19 Studiuesit kanë identifikuar qeliza të pazhvilluara të gjakut që mund të sinjalizojnë ndërlikimet e koagulimit tek të in
Trafiku i rënduar në Tiranë, cilat rrugë duhen ndjekur që ta shmangim Për shkak se në shumë nga rrugët kryesore të Tiranës vazhdojnë të kryhen punime, lëvizja në kryeqytet me makinë është bë
U propozua nga Rama, Ditmir Bushati nuk përzgjidhet në postin e rëndësishëm në OSBE Ish-ministri Ditmir Bushati nuk arriti të przgjidhej si përfaqësues për lirinë e medias në OSBE, pas propozimit të bërë
Arrestohet i shumëkërkuari në Kukës Një 36-vjeçar me iniciale D.D. është arrestuar nga policia pasi ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Polic
Dyshohet për vetëvrasje, pronari i lavazhit gjendet i pajetë në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjirokastër. Një 55 vjeçar është vetëvaruar në banesën e tij, në l
Mediat serbe propaganduan idenë se Trump dhe Putin do zgjidhnin konfliktin Kosovë-Serbi në të mirën e tyre Një projekt i titulluar "Zbulimi i rrjeteve dezinformuese ruse dhe masave aktive që nxisin secesionizmin dhe revizionizm
Kujdes! Ky është çaji që nuk duhet ta ndani në ditët e ftohta Stina e dimrit që po afron është ideale për konsumimin e çajit të trëndafilit të egër i cili rigjallëron organizmin, e m
Vdekja e babait, djali i Maradonës në gjëndje të rëndë psikologjike Djali i legjendës Diego Armando Maradona, ka folur lidhur me vdekjen e babait të tij. Maradona ndërroi jetë në moshën
Harrojeni bredhin klasik! Ky është trendi më i ri i Pemës së Krishtlindjes (FOTO LAJM) Ka ardhur koha kur duhen ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes, por nëse në mesin tuaj ka ndonjë që nuk ka pasur kohë t
Brenda shtëpisë së Gentës dhe partnerit të saj turk, si erdhën festat (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, këngëtarja Genta Ismajli po jeton përrallën e saj të dashurisë me partnerin turk, Usta. Ata s’bëjnë
Fitoi ndaj Monchengladbac, Conte: E rëndësishme që jemi gjall Antonio Conte, trajneri i Interit, ka folur në lidhje me ndeshjen kundër Borussia Monchengladbach në Sky Sport. "Nëse