999 rezultate për

renault

Renault prezanton bishën e re njëvendëshe (FOTO LAJM) “Renault” është skuadra e fundit që ka zyrtarizuar mdelin e makinës së re për sezonin e ri të Formula 1. Me emrin “R
Ja si duket Renault Megane Cabrio i ri (FOTO LAJM) Renault, ka prezantuar modelin e ri Meganen në formë hatchback me pesë dyer, pastaj në karavan (Megane GrandTour / Sport
Grand Scenic modeli më i ri nga Renault (FOTO LAJM) Grand Scenic, është modeli më i ri i makinës i prezantuar nga Renault. Ai është i pajisur me shtatë ulëse dhe rrota 20-i
Pranga francezit që fshihte kanabisin në makinë Një francez është kapur nga ana e policisë, pasi kishte fshehur lëndën narkotike në makinë. Policia Kufitare e Kakavijes
Aksident me pasojë vdekjen në Laç-Lezhë Një 14 vjeçare ka ndëruar jetë në një aksident që ka ndodhur sot, në superstradën Laç-Lezhë. Policia bën me dije se në v
Renault Megane RS me 280 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Renault po punon për të sjellë në treg modele të reja të linjës Megane. Së fundmi një dizenjer i pavarur ka prezantuar v
Aksident i rëndë në Shkup, vdes 17-vjeçari Një aksident i rëndë, i ndodhur dje në lagjen Draçevë në Kisela Vodë të Shkupit, i ka marrë jetën jetën një 17 vjeçari,
E pabesueshme, 21 vjeçari arrestohet për shpejtësi të madhe në det Nëse mendoni se një makinë nuk do të ishte idealja ku të bëhej një xhiro të det, gaboheni, ose më mirë le të themi se kj
Hamilton e nis me fitore, triumfon në Melbourne Melbourne në shenjën e Mercedesit dhe Lewis Hamilton që bën të vetën garën e parë të sezonit, ashtu siç ndodhi edhe një
Modeli i ri i Renault Meganet 2016 (FOTO LAJM) Rivali i Peugeot 308 ka trup krejtësisht të ri të cilin e ka krijuar në bashkëpunim me Nissanin. Gjenerata aktuale e Meg
Renault Kadjar vjen në tre variante (FOTO LAJM) Pak ditë pasi tregoi se modeli i ri i Renaultit do të quhet Kadjar, kompania franceze ka publikuar fotografitë e para zy
Renault prezanton modelin më të ri 'Kadjar' (FOTO LAJM) Renault Kadjar konfirmon modelin më të ri për të cilin po punon për ta hedhë në treg. Kadjar është modeli i ri i cili k
Renault prezanton modelin Lutecia Ganache (FOTO LAJM) Lutecia është modeli më i fundit i prodhuar nga Kompania Renault.Renault Lutecia Ganache, do të ketë motor benzinë, 1.2-
Renault prezanton versionin e ri Renault 5 (FOTO LAJM) Renault 5 është versioni më i ri i makinës Renault. Kjo është një makinë e bazuar në konceptin Value Up, me motor 1.0 li
Makinat më të shëmtuara të 2014-ës (FOTO LAJM) Duket se jo gjithmonë format e krijuara janë përfekte kemi dhe raste që tregojnë se është e vështirë që të kemi sukses d
Sekuestrohen 101.1 kg kanabis në Fier, pranga shoferit Një person ka rënë në prangat e policisë mëngjesin e sotëm, pasi iu sekuestruan 101.1 kg kanabis sativa. Mësohet se kana
Renault "armatoset" me drone personal (VIDEO-FOTO) Renault prezanton makinën konceptuale e cila do jetë e pajisur edhe me një drone personal. Modeli Kwad do vijë i shoqëru
Papës i dhurojnë një Renault të vjetër (VIDEO) Një klerik italian i dhuron papës Françesko një Renault 4 të bardhë e të vjetër. Makina me 300.000 kilometra, i është dh
Renault paraqet konceptin Twizy Sport F1 (FOTO-LAJM) Renault prezanton një koncept të ri Twizy Rs F1, e cila do te paraqitet sot dhe nesër para publikut në Barcelonë. Për nd
Renault, tashmë edhe në Itali me modelin elektrik (FOTO-LAJM) Dizajni i jashtëm i kësaj makine tregon se Renault Zoe është një makinë elektrike e cila i ofron pasagjerëve një komodit