999 rezultate për

renato

Renatos nuk i del inati me Teftën, e thumbon sërish në Instagram Shef Renato Mekolli ka shumë emocione lidhur me sezonin e dytë të Hell’s Kitchen i cili nis të premten që vjen, më 11 t
Me taka dhe fustan, "djalli" i kuzhinës provokon si rrallëherë publikun (VIDEO) Pavarësisht se është kthyer në një djall në kuzhinë që prej sezoneve të kaluara, këtë herë Renato i ka kaluar prtishmëri
Prisni pak! Renato Mekolli do të martohet në sezonin e ri të “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Në muajin tetor do të nisë sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen Albania”, për të cilin shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka p
Aspak modeste, pushimet 50 mij euroshe të Renato Mekollit në Greqi (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një prej guzhinierëve më të njohur në kryeqytet, por jo vetëm pasi ai ndiqet shumë edhe në rrjetet
Ana e panjohur e "djallit" të kuzhinës, Renato përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vet
Bjonden e dinit, Renato Mekolli zbulon identitetin e brunes së “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Hell’s Kitchen” i shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, do të vijë me ndryshime të
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Me shampanjë në pishinë, kush është vajza që Renato po kalon pushimet (FOTO LAJM) Pak para nisjes së sezonit të ri televiziv, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka udhëtuar drejt Greqisë për të kaluar di
Me dy vajza në “Hell’s Kitchen”, zbulohet bjondia në krahë të Renato Mekollit (FOTO LAJM) Gjatë edicionit të parë të “Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli shoqërohej nga dy zëvendës shefa, Bleri Dervishi dhe Eri Muh
Me surpriza, kush do ta shoqerojë shef Renaton në "Hell's Kitchen 2" (FOTO LAJM) Shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka premtuar surpriza të mëdha në edicionin e dytë të “Hell’s Kitchen”. Gjatë edicio
Renato Mekolli tradicional, plazh dhe bukë me vete (FOTO LAJM) Si një shef kuzhine me eksperiencë dhe duke ja ditur hilet gatimit Renato Mekolli tregohet gjithnjë i kujdesshëm në zgje
Renato dhe fansat festojnë lirimin e Stresit (VIDEO) Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestu
Rikthehet shef Renato, kur do ta shohim në ekran Hell’s Kitchen Albania do të kthehet sërish në ekran por kësaj radhe me ndryshime. Ambientet e “Hell’s Kitchen Albani
Renato Sanchez: 5 minuta nuk mjaftojnë, do largohem Ylli portugez i Bayern Munchen tashmë e ka pranuar se kërkon të largohet përfundimisht nga bavarezët në fund të sezonit.
Shpërthen ylli Bayernit: Nuk jam i lumtur këtu, puna ime nuk po shpërblehet Verën e vitit 2017, Bayern Munchen shpenzoi plot 35 milionë euro për të siguruar shërbimet e Renato Sanchez , i cili er
Futi në sherr Ben Blushin dhe Arbanën? Reagon Renato Mekolli Pas lajmit të bujshëm të largimit të Arbana Osmanit nga "Top Channel" në mes të sezonit për shkak të sherrit me Ben Blus
Oriola shfaqet pa rroba dhe sfidon Renato Mekollin: Nuk ma gjen një qime (FOTO LAJM) Ai u kthye në qendrën e portaleve gjatë realizimit të emisionit së gatimit ‘Hell’s Kitchen’. Ulërimat dhe thyerjet e
Në Klan apo Top Channel? Shef Renato tregon detajet e emisionit Rentato Mekolli u kthye në një nga shefat e kuzhinës më të komentuar në Shqipëri. Kjo ndodhi për shkak të emisionit
"Bum" klikimesh, humoristi Renato Doko publikon këngën e re (VIDEO) Rrjete sociale janë bërë një mënyrë tepër e mirë promovimi, ku çdo kush mund të shperhi talentin e vet në mënyrën që dës
Pyetja që kanë të gjithë: Sa pjata theu Renato Mekolli? Një Hell's Kitchen i zjarrtë dhe një Renato shumë i egër. Ky ishte sezoni i këtij emisioni që mbërtheu publikun para