999 rezultate për

reme

Mendy konkurencë Courtois me Ferrari, ja shifra marremendëse (VIDEO) Mbrojtësi i Real Madrid, Ferland Mendy, i cili realizoi golin e fitores kundër Atalantës sot është parë me Ferrari SF90
Kurti: Do zhdukim varfërinë ekstreme duke luftuar korrupsionin Albin Kurti, ka premtuar eliminimin e varfërisë ekstreme në Kosovë, përgjatë kohës së qeverisjes së tij. Kurti thotë
Pjesë e listave të PS-së në zgjedhjet e 25 prillit, Reme Lala: Më 5 mars vendoset gjithçka Deputetja e opozitës parlamentare Reme Lala e cila mori mandatin në siglën e PDIU, është një nga dy kandidatët që do të
Pse njerëzit u besojnë lajmeve të rreme?! Pse njerëzit u besojnë lajmeve të rreme? Ja arsyet psikologjike Jacqueline F. ra pre e një lajmi të rremë në Instagram
Hajdutët nuk kursejnë as xhamitë, çfarë ndodhi mbrëmë në Elbasan Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në xhaminë "Mbret" në lagjen Kala të Elbasanit. Grabitësit e maskuar kanë
Shifra ekstreme! 60 mijë qytetarë janë gjobitur gjatë pandemisë, 1.5 milionë euro fitime Që nga tetori i kaluar, kur mbajtja e maskës u bë e detyrueshme edhe në mjedise të jashtme, mesatarisht rreth 600 qyteta
BE: Bëni kujdes nga mashtruesit që shesin vaksina false Zyra e Bashkimit Evropian për luftën kundër mashtrimit financiar ka paralajmëruar qeveritë e vendeve të BE-së se duhet t
Reshje të dendura dëbore, anulohet ndeshja e Bundesligës Ndeshja ndërmjet Arminia Bielefeld dhe Werder Bremen që ishte e paraparë të zhvillohej në kaudër të ajvessë 20-të të Bun
Edhe kuzhinierja e Maradonas me akuza: Ishte i lodhur nga gjithçka, nga shoqëria e rreme Kanë filluar të publikohen detaje shokuese nga ditët e fundit të Diego Maradonas. Legjenda e futbollit ndërroi jetë n
Vendimi i Gjykatës Supreme për Albin Kurtin, LVV e vendosur për t'i shkuar deri në fund Pavarësisht kësaj, LVV shprehet me bindje se lista me 110 kandidatë do të garojë në referendumin e 14 shkurtit. Posti
Gjykata Supreme refuzon kandidimin e Kurtit dhe Haxhiut Gjykata Supreme ka pranuar pesë ankesa nga subjektet politike të ushtruara kundër vendimeve të Panelit Zgjedhor për Anke
"Do të zhdukim varfërinë ekstreme", Basha prezanton planin ekonomik të PD Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka prezantuar sot planin ekonomik të Partisë Demokratike. Ndërsa foli për objektivat e kë
VV dhe AAK dorëzojnë ankesë në Gjykatën Supreme Lëvizja Vetëvendosje dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) këtë të mërkurë pritet që të dorëzojnë ankesë në Gjykatë
Konfirmohet, VV do t’i drejtohet Gjykatës Supreme për vendimin e PZAP-së Zyrtari ligjor i Lëvizjes Vetëvendosje, Berim Sallahu, ka komentuar vendimin e Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtre
Shifra ekstreme! Ikën për një jetë më të mirë, të rinjtë shqiptarë tejmbushin burgjet angleze Destinacioni i preferuar i të rinjve shqiptarë prej vitesh është Britania e Madhe. Me rritjen e numrit të emigrantëv
Lajme pozitive për Milanin, Rebic dhe Krunic dalin negativ, Theo "pozitiv i rremë" AC Milan sot përmes një komunikate zyrtare ka njoftuar publikun për testet e Covid-19. Klubi italian njoftoi se dyshj
Banorët u tronditën nga dy shpërthime të fuqishme, misteri akoma i pazgjidhur në Lezhë Mbrëmjen e djeshme banorët e LEzhës u tronditën nga dy shpërthime të fuqishme, të cilat vijojnë të mbeten mister. Ng
Rritja e lajmeve të rreme dhe nevoja për edukim mediatik Nga Elion Kollcaku Lajmet e rreme ose “fake news” janë një fenomen në rritje. Nga raporti i fundit i “Q3 Cy
Një vit pritje për rigjykim për rastin e Kumanovës, kush po e stërzgjat? (VIDEO) Ka kaluar një vit që kur të akuzuarit e Lagjes së Trimave po presin që Gjykata Supreme të rishqyrtojë aktgjykimin e Gjyk
Formacionet zyrtare, Milan-Torino Milani pret në shtëpi në orën 20:45 Torinon për 1/8 e Kupës së Italisë. Skuadra fituese do të përballet me Interin o