999 rezultate për

relativisht

Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm! (FOTO LAJM) Agron Llakaj ka zbuluar ditën e sotme se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me Covid-19. A
Parashikimi i motit për javën e ardhshme Gjatë javës së ardhshme mbi vendin tonë do të vijojë të mbetet me kushte të qëndrueshme meteorologjike, si rrjedhojë e m
Fluturon kurba e infeksionit në vend (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë 151 pers
Moti sot në Maqedoni Metereologët parashikojnë që sot të fryjnë erë e cila do të ndikojë në uljen e ndjeshme të temperaturave të ditës. In
Java e fundit e këtij viti do të shoqërohet me mot relativisht të butë Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, java e fundit e këtij viti do të shoqërohet me mot relativisht të butë,
Nata e ndërrimit të viteve, relativisht e qetë në Maqedoni Nata e Vitit të Ri në Shkup kaloi relativisht qetë. Ndihma e ofruar mjekësore për 28 persona të alkoolizuar, një pacient
Njihuni me 44-veçarin që jeton me 10% të trurit Një francez jeton nje jetë relativisht shëndetshme dhe pse i mungon 90 përqind e trurit. Francezi ishte 44-vjeç në
Kush e ka dëmtuar Luanën? (FOTO) Luana Vjollca kujdeset që të ndajë me ndjekësit çdo ngjarje, madje edhe ato më të parëndësishmet. Projektet e saj duket
ISR: Kosova me rritje relativisht të lartë ekonomike për 2016-ën Për të katërtin vit me radhë, Instituti për Zgjidhje Strategjike (ISR) ka përgatitur raportin vjetor për parashikimet e
Ja si e cilëson Daçiç vizitën në Prishtinë Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiç ka shpalosur përshtypjet e tij për qëndrimin e parë në në Prishtinë pas vitit 1999
Votuan 10 % e qytetarëve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se deri në këto momente, kanë votuar 10 % e qytetarëve me të drejtë vote.
Presidentja ndoshta ikën në 2014 Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka thënë se presidetja e vendit Atifete Jahjaga do të mbajë postin më të lartë të paktë
Thaçi : Situata është e qetë Komandantit të Policisë së Kosovës për Rajonin e Mitrovicës Nehat Thaçit nuk i kanë bërë aspak përshtypje deklarata e p
Moon: Siguria në Kosovë, relativisht e qetë Në raportin e tij për zhvillimet në Kosovë, në periudhën 16 korrik – 15 tetor të vitit 2012, sekretari i përgjithshëm i
Kosova do të plotёsojё kushtet e BE-së nё afat relativisht tё shkurtёr Komisioneri pёr Zgjerim i BE-sё, Stefan Fule ka shprehur besimin se Kosova do të plotësojë një afat kohor sh
Siri, vriten 20 ushtarë Observatori Sirian për të Drejtat e Njeriut ka njoftuar për vrasjen e 20 ushtarëve sirianë gjatë një kurthi të ngritur n
Sfida e Shqipërisë, përballja me krizën greke Shqipëria e ka kaluar “relativisht mirë” fazën e parë të krizës ekonomike që filloi në shtator 2008. Por tani, sfida më
Ekonomia libiane në nivele të qëndrueshme Ekonomia libiane është ende e qëndrueshme edhe pse u shkatërrua nga lufta. Ministri i Përkohshëm i Ekonomisë siguroi se