relative

Skëndërbeu mposht Flamurtarin, vendi i 3 mëse i arritshëm (VIDEO) Pas humbjes në Laç, Skënderbeu është kthyer te fitorja dhe e ka bërë ndaj Flamurtarit. Një ndeshje e dominuar nga fillim
Sulmi i jep fitoren Kukësit, gafa e Frashërit mban në lojë korçarët Kukësi ka fituar gjysmëfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë ndaj Skënderbeut me rezultatin 2-1. Ekipi verilindor iu fa
Partizani befasohet nga Luftëtari, Tirana e pafat përballë Flamurtarit Partizani është shpartalluar nga Luftëtarit 1-3 në "Selman Stërmasi". Skuadra e drejtuar nga trajneri Skënder Gega e nis
Shpërthen Italia mbyll pjesën e parë në avantazhin e 4 golave (VIDEO) Italia është duke shpartalluar Liechtensteinin ku vetëm gjatë pjesës së parë i ka shënuar 4 gola. Fillimisht e hapi s
Anglia përmbys rezultatin brenda 9 minutave ndaj Malit të Zi (VIDEO) Mali i Zi ka befasuar me golin e shënuar ndaj Anglisë që në minutën e 17’. Megjithatë, avantazhi i vendasve nuk ka zgjat
Bank theft, 70 people are being investigated The Prosecution will question first the members of Supervisory Board of the Central Bank, but also 70 others, all relati