999 rezultate për

relaks

U dënua nga FIFA, Xhaka: Ndihem i lumtur dhe i relaksuar (FOTO LAJM) FIFA e dënoi me gjobë 10 mijë franga zvicerane, Granit Xhakën, për festimin e tij me shqiponjë pas golit me Serbinë.
Alketa sërish nis pushimet, këtë herë zgjedh vendet ekzotike (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar disa ditë pushimi në një vend ekzotik. Ajo ka publikuar foto të ndryshme
Udhëheqësit e shtetit me Baton Haxhiun relaksohen në shtëpinë e Lushtakut (FOTO LAJM) Tre udhëheqësit e institucioneve më të larta të vendit, presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj e kryepar
Deputeti i LDK: Duhet gjetur rruga e relaksuar për në zgjedhje Deputeti i LDK-së, Arben Gashi, ka thënë se subjekti ku ai është anëtar konsideron që duhet gjetur një mënyrë të relaksu
Pacult relakson ekipin në plazh para ndeshjes me Skënderbeun (VIDEO) Futbolli është një sport që kërkon maksimumin në aspektin fizik. Pjesa aerobike është determinante thuajse sa pjesa tekn
Çfarë bëjnë stjuardesat kur janë vetëm? (VIDEO) Pothuajse të gjithë neve na ka rënë të marrim shërbimin e stjuardesave. Ato në shumicën e rasteve janë të bukura dhe sup
Çani i bën pyetjen e sikletshme Tahirit, a ka marrë rrogë këto 6 muaj? Saimir Tahiri i ftuar në Zonë e Lirë, ka treguar se cfarë ka bërë në këto 6 muaj larg Kuvendit. Tahiri tha se ka pas
Një kamër vetëm për Ronaldon, ja si e përballoi CR7 presionin e penalltisë (VIDEO) Ronaldo është padyshim heroi i Realit për eleminimin e Juventusit dhe pikërisht mbrëmë nëminutën e 87 ai ekzekutoi "vdek
Relaks për yjet e Realit, Las Palmas "miqësore" para ndeshjes me Juventusin E kujt i intereson si del ndeshja me Las Palmasin në La Liga? Këtë ndoshta u ka thënë Zidane lojtarëve para ndeshjes së
Justin nuk e ndjen aspak mungesën e Selenës Ditën e djeshme në mediat e huaja doli lajmi se çifti i famshëm, Selena Gomez dhe Justin Bieber kishin vendosur të shkëp
Si të ballafaqoheni me stresin: Top këshillat për relaks Të gjithë herë pas here përjetojmë stres, qoftë nga presioni i punës, nga brengat e lidhjes apo nga problemet financiare
Ministrit të AAK-së i ka pëlqyer rehatia në rezidencën e Pacollit, është relaksuar Mbrëmje relaksuese, e ka quajtur ministri Pal Lekaj darkën e krerëve të shtetit në rezidencën e zëvendëskryeministrit Be
Besi dhe Xhensila, fundjavë relaksuese (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë padyshim si shembulli më i mirë i një çifti. Xhensila ka arritur suksese të
80% e njerëzve luajnë lojëra në internet për t’u relaksuar Sipas një anketimi, njerëzit luajnë lojëra online për t’u relaksuar dhe për ta larguar stresin. Anketimi i kryer nga
Grubi relaksohet në Kuvend me "Spinner" Artan Grubi, deputet i BDI-së dhe shefi i kabinetit të kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti, është duke u relaksuar në Kuvend
Në këtë vend zgjodhi të relaksohet Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Krahas angazhimeve të shumta në muzikë, artistët nganjëherë gjejnë kohë edhe për relaks. Këngëtarja Leonora Jakupi so
Në këtë vend zgjodhi të relaksohet Ledri (FOTO LAJM) Reperi Ledri Vula është ndër artistët më të suksesshëm të estradës dhe njëherësh ndër më të kërkuarit. Edhe pse sezo
Ironizohet nga komentuesit për shkak të fotove këngëtarja (FOTO LAJM) Ylli amerikan Lady Gaga, mbetet besnike në stilin e saj ekscentrik të modës. Këtë gjë ajo e ka treguar sërisht në fot
Marina Vjollca relaksohet në pishinë para dasmës (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca po shijon pushimet e saj në mënyrën më të mirë të mundshme. Në ll
Haradinaj i relaksuar, sheh ndeshjen basketbollit (FOTO LAJM) Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, është prezent në sallen e Pallatit të Rinisë dhe Sportit, duke ju dhënë mbështetje