999 rezultate për

rektori

Skandali me Suarez, ish rektori: Asnjë presion nga Juve për provimin "Unë kurrë nuk kam pasur dyshime se kishte vullnet për të favorizuar Juventusin, ose presion të çfarëdo lloji. Nuk më in
Rektori i jep lamtumirën doktor Drini dobit: Do takohemi të gjithë një ditë Rektori i Universitetit të Mjekësisë në Tiranë, Arben Gjata ka bërë një postim ku i ka dhënë lamtumirën Dr.Drini Dobit q
Koronavirusi i merr jetën ish-rektorit në Universitetin e Elbasanit Covid-19 i ka marrë jetën ish-rektorit të Universitetit të Elbasanit, Profesor Jani Dode. Mësohet se 63-vjeçari u nda ng
10 gabimet në makijazh që bëjnë të dukemi më të vjetra (FOTO LAJM) Makijazhi mund të forcojnë vetëbesimin tonë duke theksuar tiparet tona më të mira të fytyrës dhe duke e bërë lëkurën ton
Fillimi i vitit të ri akademik, rektori Hoxha flet si do të zhvillohet mësimi Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha, me rastin e nisjes së vitit të ri akademik, thekson se universiteti që
Rektori i UT: Po krijohen platforma që garantojnë proces të rregullt mësimor Rektori i Universitetit të Tiranës, Artan Hoxha deklaroi se viti i ri akademik që pritet të startojë më 2 nëntor mund të
Zgjidhet Rektori i Universitetit të Tiranës Ka përfunduar numërimi i votave duke zgjedhur kështu Rektorin e Universitetin e Tiranës. Artan Hoxha është zgjedhur s
Rektori i UT-së bën deklaratën e fortë: Nuk ka zgjedhje më 30 korrik Pavarësisht se ministria e Arsimit vendosi 30 korrikun si datën e mbajtjes së zgjedhjeve në Universitete, duket se Unive
Rektori i Universitetit të Mjekësisë: Zbatoni rregullat, jemi në fund të epidemisë (VIDEO) Rektori i Universitetit të Mjekësisë, prof. Arben Gjata në një videomesazh të publikuar nga ministrja e Shëndetësisë Oge
Mynyr Koni letër ministres Shahini: Shty zgjedhjet në Universitete (FOTO LAJM) Rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni i ka kërkuar publikisht ministres së Arsimit, Besa Shahini që të shtyjë z
U shkarkua nga Rektori, reagon pedagogia Majlinda Keta Pedagogia Majlinda Keta ka reaguar pas vendimit të Rektorit të Universitetit të Tiranës për ta shkarkuar atë. Ajo tho
Rektori Koni: Kur nis mësimi në Universitetin e Tiranës Mësimi në Universitetin e Tiranës do në datën 10 dhjetor 2019. Ky eshte njoftimi i fundit qe ka dhene vete ne nje pos
Rrëfehet studentja që i hodhi bojë Rektorit të Universitetit të Shkodrës Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku shfaqej momenti teksa Rektori i Universitetit “Luigj Gurakuqi
Kjo është studentja që i hodhi bojë Rektorin të Universitetit të Shkodrës (VIDEO) Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video ku shfaqej momenti teksa Rektori i Universitetit "Luigj Gurakuqi
Shkodër, studentët i hedhin bojë rektorit Adem Bekteshi (VIDEO) Një incident ka ndodhur mesditën e sotme në Shkodër, ku studentët e këtij universiteti, i kanë hedhur bojë rektorit Adem
Besa Shahini reagon 24 orë pas refuzimit të Metës për të shkarkuar Mynyr Konin Ministrja e Arsimit, Besa Shahini ka reaguar 24 orë pas vendimit të Presidentit Meta për të mos pranuar shkarkimin e Rek
Besa Shahini nuk pyet për Metën, emëron Rektorin e ri të UT Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini ka emëruar rektorin e përkohshëm të Universitetit të Tiranës. Bern
PD mbron rektorin: Edi Rama është hipokrit Pas pezullimit nga detyra të Rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni nga Ministria e Arsimit, Rinisë dhe Sporte
Pezullohet Rektori i Universiteti të Tiranës, Besa Shahini i kërkon Metës shkarkimin Ministrja e Arsimit Besa Shahini vendos pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës dhe ia këkon presidentit ta sh
Rama nuk mund ta shkarkojë rektorin, kjo është arsyeja Kryeministri Edi Rama paralajmëroi se mund të shkarkojë rektorin e universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, pasi e akuzoi s