999 rezultate për

rekordin

Manchester City thyen rekordin e Chelseat me më së shumti pikë në një sezon (VIDEO) Manchester City ka mposhtur sonte Brighton & Hove Albion, duke thyer edhe një rekord tjetër në Premier League, atë me së
Liverpool thyen rekordin e Barcelonës Liverpooli është skuadra që e meriton pa asnjë diskutim finalen e Champions Leagues, ku këtë e tregojnë edhe statistikat
Liverpool barazon rekordin e Real Madridit në Champions League Liverpool ka arritur të barazoi Real Madridin sonte me një statistikë të veçantë. Goli i Wijnaldum ishte goli i 20 i
Më keq nuk ka, euro kap rekordin negativ në Shqipëri Euro ka shënuar një rënie të fortë ditore sot në tregun e brendshëm të këmbimit valutor. Sipas kursit zyrtar të këmbimit
Ronaldo magjik, barazohet me legjendën e futbollit për finale Champiosi Cristano Ronaldo ka arritur që të thyej një rekod personal sonte në Champions League. Fituesi i pesëfishtë i Topit të
Ronaldo sonte kërkon rekordin historik Reali dhe tifozët karikohen shumë nga forma aktuale e Ronaldo. CR7 u lapushim në fundjavë në mënyrë që të jetë sa më
Manchester City barazon rekordin e Chelseat Manchester City ka barazuar një rekord në Premier League . Triumfi në transfertë kundër West Hamit ishte i 30-ti në n
Real Madrid barazon rekordin e vet me fitore në transfertë Real Madrid ka barazuar rekordin e tyre të vendosur vite me parë nga vet ata. Kjo është fitorja e tretë me radhë në t
Lewandowski thyen rekordin më të madh në historinë e Bundesligas Bayern Munich triumfuan edhe ditën e djeshme si mysafirë Hannoverin me rezultat të pastër 3-0. Një prej golashënuesve
Mohamed Salah barazon rekordin e Cristiano Ronaldos Mohamed Salah ka barazuar rekordin e Cristiano Ronaldos, Shearer e Suarez. Për egjiptianin, ky ishte goli i 31, duke
I theu rekordin, Drogba flet me superlativa për Salah Didier Drogba e ka uruar sulmuesin e Liverpool Mohamed Salah për thyerjen e rekordit të tij në Premier Ligë duke u bërë
Cardi B thyen rekordin e Beyonce, e para në klasifikimin amerikan Ky vit dhe ai që lamë pas ka qenë tejet i suksesshëm për reperen Cardi B. 25-vjeçarja e cila është në pritje të fëmi
Salah tregon objektivat madhore në karrierën e tij Mohamed Salah synon të thyejë rekordin e golave të shënuar brenda një sezoni nga legjenda Ian Rush. Uellsiani shënoi
I theu rekordin, Drogba zbulon fjalët që i ka thënë Salah tek Chelsea Mohamed Salah këtë fundjavë theu rekordin e Didier Drogba-s sa i takon golave të shënuar nga një afrikan gjatë një sezon
Salah, gati të thyejë rekordin e Ronaldos Mohamed Salah vitin e parë me fanellën e Liverpoolit ko kalon sezonin më të mirë në karrierë. 31 gola në Premierligë,
Liverpool fillon me rekorde në Champions, kalon Unitedin në këtë statistikë Liverpool shënoi golin e 32-të dhe 33-të të martën mbrëma në Etihad Stadium në fitorne prej 1-2 kundër Cityt. Me goli
REKORDE / Barcelona barazon rekordin historik të Real Sociedadit Barcelona vazhdon ecurinë pozitive të fitoreve duke shkuar në 38 ndeshje pa humbje në La Liga, duke e barazuar kështu re
Leo Messi barazon rekordin e çmendur të Ronaldinhos Një pjesë e parë e shkëlqyer e ylit argjentinas, Lionel Messit sonte kundër Leganes bëri që të barazojë një rekord të is
Barcelona kërkon të thyej rekordin historik kundër Leganes Barcelona ka bërë një sezon fantastik, dhe dëshiron të thyej një rekord të madh sonte në La Liga. Blaugransait do të
Vogëlushja e "The Voice kids" thyen rekordin, ja kalon Encës me klikime Jo të gjitha princeshat rriten në një dhomë rozë. Nuk po flasim për vajzat e familjeve mbretërore, por për ato që janë t