999 rezultate për

rekord

"Het-trik" ndaj Leipzig, Rashford vendos rekord në Champions Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford, është bërë vetëm futbollisti i pestë që shënon ‘hat-trik’ duke ardhur në
Nuk ka të ndalur, Haaland thyen edhe një rekord në Ligën e Kampionëve Erling Haaland vazhdon të shkëlqej me fanellën e Borusia Dortmundit. Sulmuesi norvegjez ka shënuar golin e dytë në fi
Rekord i zi në Maqedoni, 14 viktima dhe 870 të infektuar gjatë orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2647 testime të realizuara, 870 persona kanë rezultua
Rekord rastesh të reja me COVID-19, IKSHPK: Po shtohet rreziku për vatra të reja Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka deklaruar për mediat se rritja e numrit të rasteve ësh
OBSH nxjerr shifrat e frikshme, kurba e vdekjeve këtë javë prek majat Organizata Botërore e Shëndetësisë ka deklaruar një numër rekord prej 2.8 milionë rastesh të reja me COVID-19 në mbarë b
Rekord infektimesh në Francë, eksperti bën paralajmërimin e frikshëm Numri i infektimeve ditore në Francë mund të arrijë në 100,000 raste, shifër kjo dy herë më e lartë se shifrat e ditë të
Ky është luftëtari i UFC-së që mund të thyejë rekordin e Khabib (FOTO LAJM) Khabib Nurmagomedov arriti rekordin e tij më të lartë personal, pasi mposhti "luftëtarin" amerikan, Gaethje. Kampioni
Inagurohet në Dubai, shatërvani më i madh në botë (FOTO LAJM) Me drita shumëngjyrëshe dhe ujin që ngrihet në qiell, është inauguruar atraksioni më i ri dhe më uniku në mbarë Emiratet
Romelu Lukaku thyen një tjetër rekord te Interi Romelu Lukaku në ndeshjen kundër Borussia Monchengladbach theu një rekord të ri. Sulmuesi i madh belg ishte realizato
Rekord! 301 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri Shifra alarmante janë të dhënat e fundit mbi COVID-19 në Shqipëri. Sipas të dhënave zyrtare nga ministria e Shëndetës
Shifra rekord! 2811 shqiptarë janë gjobitur për mos mbajtjen e maskës 2811 qytetarë në të gjithë Shqipërinë janë gjobitur për mosmbajtjen e maskës, si masë anti COVID-19. Që nga data 15
Rekordi me rastet në Shqipëri, mjeku: Të infektuarit po dalin nëpër kafe Ndonëse rezultojnë të infektuar me koronavirus, qytetarët nuk duan t’ia dinë, ndërsa dalin nga shtëpia edhe kur janë me
74-vjeçari futet në librin Guinness, theu rekordin e futbollistit më të vjetër në botë Ezledin Bahader është mbajtësi i ri i rekordit! Ky egjiptian u bë futbollisti më i vjetër profesionist në botë në moshën
Chiesa regjistron rekord negativ në Serie A Federico Chiesa ka debutuar sot me fanellën e Juventus në Serie A. I transferuari nga Fiorentina, Chiesa, gjeti hapës
OBSH e shqetësuar: Infektimet nga Covid-19 arrijnë nivele rekord në të gjithë botën Rastet e përditshme të COVID-19 kanë arritur nivele rekord në të gjithë botën, veçanërisht në Evropë dhe kontinentin ame
Rekord i zi në Shqipëri! Gati 300 të infektuar e 4 viktima në 24 orë Ministria e Shëndetësisë: 1402 testime, 93 të shëruar, 289 raste të reja dhe 4 humbje jete në 24 orët e fundit Ju inf
Pse u vonua sot publikimi i raportit për rastet e infektimeve me koronavirus, frikë për shifra rekorde? Ministria e Shëndetësisë sot ka vonuar publikimin e raporteve për rastet e reja të infektimeve me Kovid-19. Edhe pse
Rekord i zi! Mbi 200 të infektuar me COVID-19, 5 shtetas humbin jetën 1351 testime, 87 të shëruar, 203 raste të reja, 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë:
Barazoi Shumakerin me fitore, ja të gjitha rekordet e Luis Hamiltonit në 14 vite karrierë Me suksesin e djeshëm në Nurburgring, Luis Hamilton barazoi Majkëll Shumakerin me 91 triumfe për sa u përket fitoreve në
Rekord infektimesh në Shqipëri, në 24 orë vdesin 4 pacientë Ministria e Shëndetësisë ka bërë më dije të dhënat e fundit të COVID-19 në Shqipëri. Nga 952 testimet e kryera në 24