999 rezultate për

reklames

Njëra nga këto vajzat nuk është njeri Reklama e fundit e ‘Calvin Klein’ ka kijuar shumë polemika në rrjetet sociale. Në reklamë u shfaq super modelja Bella Ha
Pogba dhe mamaja e tij, bëhen pjesë e reklamës së Adidas (VIDEO) Marka e njohur sportive Adidas ka lançuar reklamën e fundit, në të cilën nuk ka vendosur si protagonist yllin e Manchest
Ilda "çmendet" për Shën Valentin, skena erotike në spotin e ri (FOTO) Ilda Bejleri çmend të gjithë në spotin e ri të Digitalb duke sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e k
12 vjeçari shpëtoi motrën në ndihmë të reklamës (VIDEO) Ty Rees është një 12 vjeçar, i cili në sajë të mesazhit të marrë nga një reklamë televizive si të shppëtojmë një person,
Qeni i marrosur pas reklamës (VIDEO) Kjo është një reklamë e cila nuk ka vëtëm vemendjen e njerëzve, por dhe të kafshëve. Qeni i një familjeje, sapo dëgjon s
New Moment shpallet Agjencia e Vitit Me pesë çmime Grand Prix dhe një të artë, "New Moment" shpallet agjencia më e suksesshme mes 307 agjencive në konkurrim,
Yolanthe zbret në fushë me Sneijder (VIDEO) Pasi shijoi famën dhe suksesin në Itali, bukuroshja Yolanthe Cabau, bashkëshortja e Wesley Sneijder, po bën të njëjtën g
Yjet e Chelsea, siç nuk i keni parë kurrë (FOTO LAJM) Ata quhen "Blutë" e Londrës dhe kjo për shkak të uniformës që veshin, por kësaj rradhe duhen quajtur me të vërtetë të ti
Të tjera të dhëna mbi skandalin e reklamës shtetërore Partia Socialiste ka bërë të njohura të tjera detaje për shpërndarjen e reklamës shtetërore. Deputeti Eduart Shalsi iu r
Pedagogët e prindërit kundër reklamës së Beckhamit (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur David Beckham ka marë kritika të shumëta, sidomos nga përsona që janë prindër pas publikimit të një