999 rezultate për

reklame

Dua Lipa në reklamën e Adidas-it Këngëtarja e famshme, Dua Lipa, kohëve të fundit është parë mjaft e angazhuar edhe në reklama të veshjeve sportive. S
Shifra “e çmendur” që kërkon Kivanç për një reklamë (VIDEO) E njohim me emrin e rolit të tij Behlul në filmin “Dashuri e ndaluar”, aktori turk Kivanç Tatlitug është shumë i njohur
Videoja frymëzuese, Princesha e ardhshme ndryshoi botën që 11 vjeç (VIDEO) Princesha e ardhshme, Meghan Markle, ka luftuar në krah të së drejtës që kur ka qenë e vogël. Më 93-shin, kur ishte vetë
E pushoi nga puna dhe e quajti "llum", këngëtari Ramës: Më bëre reklamë Kanë kaluar vetëm pak ditë që nga shkarkimi nga puna i këngëtarit Klajdi Musabelliut i cili punonte në Agjensinë e Bur
Shifrat e çmendura, sa paguhen Blendi Fevziu, Arian Çani dhe Ardit Gjebrea për 1 sekond reklamë Jo pa qëllim tërheqja e audiencës dhe ruajtja e një pozicioni të fortë në treg kërkohet nga televizionet në mënyrë të va
Ja shuma marramendëse që fiton Kim Kardashian nga Instagram Instagram njihet si rrjet social që sjellë të ardhura të mëdha për ata që kanë numër të madh ndjekësish. Revista e f
Ilda "çmendet" për Shën Valentin, skena erotike në spotin e ri (FOTO) Ilda Bejleri çmend të gjithë në spotin e ri të Digitalb duke sjellë sërish në vëmendje sensualitetin dhe bukurinë që e k
Ja kush paguan më shumë para për reklamë në Shqipëri (FOTO LAJM) Shoqëritë e telekomunikacioneve mbeten reklamuesit më të mëdhenj në Shqipëri, të ndjekura nga bankat. Vodafone është
Kjo vajzë fiton 550 mijë dollarë për çdo postim në Instagram Këngëtarja e njohur 23­-vjeçare Selana Gomez, e cila ka mbi 90 milionë ndjekës në Instagram, fiton rreth 550 mijë dollar
Njihuni me sozinë e Di Kaprios, njeriu që po fiton shumë para nga ngjashmëria (VIDEO) Roman Burcev nga Rusia ka siguruar pjesëmarrjen në një reklamë të vodkës, falë ngjashmërisë me aktorin e famshëm hollivu
Mavraj reagon në këtë mënyrë për reklamën e birrës (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares, Mërgim Mavraj, e ka konsideruar të gabuar përdorimin e emrit të tij në reklamat e birrës. Për
Incidenti me reklamën e birrës, ja si reagon FIFA dhe UEFA UEFA dhe FIFA kanë dhënë qëndrimin e tyre në lidhje me vendimin e Mërgim Mavrajt që ka refuzuar që ta veshte fanellën në
Ronaldo reklamë me atlete që lidhen vetë (VIDEO) Marka e njohur sportive, Nike ka hedhur në treg këpucën “Nike HyperAdapt” 1.0 që lidhet vetë. ër këto atlete është
Messi sjell një reklamë të re (VIDEO) “Rrëmbyesi” i pesë topave të artë, Lionel Messi mesa duket po i ecën shumë mirë me botën e marketingut. Sot është pu
Ja sa para ka fituar Ronaldo për një reklamë (FOTO) Cristiano Ronaldo është një ndër futbollistët më të paguar në botë, e përveç pagës së majme që merr te Real Madridi ai f
Yjet e Arsenalit sfidohen në futboll-bilardo (VIDEO) Yjet e Arsenalit kanë sfiduar njëri-tjetrin në një reklamë. Futbollistët nga Gjermania, Mesut Ozil dhe Per Mertesacker j
Realizim artistik apo ...? (FOTO LAJM) Pas sulmeve vdekjeprurëse në kryeqytetin francez, anembanë në botë situata është e tensionuar. Në disa foto që Mesila Do
Hyseni falenderon Rusinë për reklamën falas ndaj Kosovës Ministri i Brendshëm i Kosovës, Skënder Hyseni, ka falënderuar Rusinë, respektivisht ambasadorin rus në OKB, i cili, sip
12 vjeçari shpëtoi motrën në ndihmë të reklamës (VIDEO) Ty Rees është një 12 vjeçar, i cili në sajë të mesazhit të marrë nga një reklamë televizive si të shppëtojmë një person,
Yjet e Realit bashkohen për një super reklamë (VIDEO) Katër futbollistë të Real Madridit, janë përfshirë në reklamën e re të Niveas. Gareth Bale, Isco, Marcelo dhe Dani Ca