999 rezultate për

reklamĂs

Grabitet biznesi në Kodër Kashar, sa para morën autorët nga kasaforta Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar. Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lek
“Kryeministër reklamash dhe historish fasadë”, ja reagimi i Ramës Komentet dhe reagimet nga ana e qytetarëve janë gjithnjë prezentë nëpër statuset që publikon kryeministri Edi Rama në pr
Basha: Rama shndërroi qeverisjen në agjenci reklamash Partia Demokratike ka vënë votën e lirë, në themel të organizimit dhe sistemit të karrierës. Vetë kryetari Lulzim Basha
CEZ, 50 milionë lekë reklama Kompanisë CEZ Shpërndarje do të shpenzojë gjatë muajit gusht 5 milionë lekë të reja për reklamë. Siç raporton e përditsh
Leonora imazh reklamash Këngëtarja kosovare Leonora Jakupi do të jetë imazhi i një reklame të kafesë më të njohur në Kosovë “Prince Caffe”. Po
Këto reklama janë shumë komike (FOTO LAJM) Qëllimi i një reklame është që, në një apo mënyrë tjetër, të tërheq vëmendjen dhe të përcjellë mesazhin deri tek konsuma