999 rezultate për

reka

Reka flet për herë të parë pas votimit: Kam marrë vota edhe në qytete maqedonase Jemi shumë të kënaqur nga rezultati dhe jemi pozitivisht të befasuar, tha mes tjerash kandidati Blerim Reka. Ai tha se d
Dalin rezultate në Maqedoni, kaq vota ka marrë Blerim Reka Kandidati i pavarur për president të Republikës së Maqedonisë së Veriut, shqiptari Blerim Reka. sipas të dhënave jozyrta
Pastroni trupin nga sheqeri në tri ditë Simptomat nga marrja e tepruar e sasisë së sheqerit përfshijnë hiperaktivitet dhe lodhje, infeksione fungale, dhimbje ko
Shqiptarët përplasen për zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut Partitë politike shqiptare, në këtë fushatë të zgjedhjeve presidenciale të 21 prillit, sa vijnë e po shtojnë retorikën,
Kurti mbështet hapur kandidatin për president në Maqedoninë e Veriut “Greqia nuk është më armik i jashtëm, sepse tashmë ndërroi emri i shtetit. Tash ka mbetur që të ndërrohet emri i preside
Reka fton votuesit shqiptar: Dilni votoni dëshmoni se nuk jeni 20%, ashtu siç na trajtojnë me vite Mbrëmë në sheshin Skenderbeu në Shkup, ka nisur fushatën presidenciale kandidati për president të Maqedonisë së Veriut,
Mazrekaj nxjerr foton e gruas së Veton Surroit në Facebook Këto ditë është shënuar 21 vjetori i themelimit të gazetës “ Koha Ditore”, numri i parë së cilës është publikuar në viti
Hidhet shorti, ky është numri që ka Reka në zgjedhje Në Komisionin Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) sot u tërhoq shorti për numrin rendo
Reka, kandidat zyrtar për president Më së largu deri të enjten në mesnatë duhet që kandidatët për president të shtetit t’i dorëzojnë kandidaturat në Komisio
Tronditet Suhareka, vëllai vret vëllanë Një tjetër vrasje ka ndodhur sot në komunën e Suharekës. Në fshatin Studenqan dyshohet se vëllai ka vrarë vëllain, brend
Reka: Pres që të më votojnë edhe maqedonasit Kandidati i vetëm shqiptar për president të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka, ka thënë se përkrahja e qytetarëve për ka
Haradinaj kërkon të merret bonbone në Prekaz Kryeministri Ramush Haraidnaj ka bërë sot homazhe në Prekaz për nder të Epopesë së UÇK’së. Më pas, Haradinaj ka qenë
Reka merr nënshkrimet, zyrtarisht kandidat Kandidati i pavarur në zgjedhjet presidenciale në Maqedoninë e Veriut, profesori Blerim Reka, i ka mbledhur nënshkrimet
Edhe pak nënshkrime dhe Reka bëhet kandidat për president Në 29 pika grumbulluese, kandidati i pavarur Blerim Reka, vetëm më 3 mars ka arritur të grumbullojë mbi 8500 vota, ndërk
Sela: Ja pse Reka duhet të jetë president Lideri i Aleancës për Shqiptarët (ASH), Ziadin Sela sot në emisionin “Rruga drejt” ka treguar arsyet se pse ka mbështetu
Sela: Nuk i shoh njerëzit si pronësi pertiake Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, përballë gazetares Biljana Sekullovska në Alsat, i tha kësaj të fundit
Edhe një komandant nga Suhareka ftohet në Hagë Ish-shefi i Shtabit të Përgjitshëm të Operativës së Brigadës 123 në Suharekë, Agim Kuçi, është i ftuari i radhës nga Gjy
Një shqiptar vendos të garojë për president të Maqedonisë së Veriut Ish ambasadori dhe profesori universitar i diplomacisë, Blerim Reka do të jetë kandidat i pavarur në zgjedhje presidenci
I riu nga Suhareka ndërroi jetë duke punuar në një pompë derivatesh Krenar Jemeni, 22-vjeçari nga fshati Mushtisht i komunës së Suharekës humbin jetën ditën e sotme pasi nuk arriti ti përb
Vdes duke punuar i riu nga Suhareka Një ri nga Mushtishti i Suharekës, ka humbur jetën në vendin e punës, gjatë ditës së sotme. Këtë informacion e kanë k