999 rezultate për

rejat

Të rejat e fundit rreth dëmtimit të Leo Messit Leo Messi pritej t’iu nënshtrohej testeve mjekësore sot, por nuk e bëri pasi ato janë shtyrë për të nesërmen. Të dielën,
Icardi mbërrin në Madrid (FOTO LAJM) Interi ka mbërrutur në Madrid ku do të luajë me Atletico Madrid ndeshjen e fundit para se të nisi Serie A. Mauro Icar
Pas mbeti vetëm buzëqeshja e tyre (FOTO LAJM) Të paktën 24 persona kanë humbur jetën dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pasditen e së dielës kur një tren që udhëtont
Përfundojnë kërkimet për policët, mësoni të rejat më të fundit Kanë përfunduar kërkimet në pjesën malore për dy policët e zhdukur, ndërsa po vazhdojnë edhe më tutje kërkimet në lumin
Të rejat më të fundit nga kërkimi, kaq territor u kontrollua Komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, gjenerallejtënant Rrahman Rama ka vizituar sot në vendngjarje pjesëtarët e F
Të rejat më të fundit nga hetimi për vrasjen e Ivanoviçit U bë më shumë se një muaj që Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës ka marrë në kompetencë hetimin për vrasjen e l
Një prokuror serb dhe një shqiptar po hetojnë vrasjen e Ivanoviçit, të rejat e fundit Kanë kaluar më shumë se dhjetë ditë që nga vrasja e kryetarit të Iniciativës Qytetare Serbe në Kosovë, Oliver Ivanoviç,
Veliaj: Pagesa për të rinjtë dhe të rejat që bëjnë praktikën e punës në Bashki Të gjithë ata që do të kryejnë praktikën e punës në Bashkinë e Tiranës do të marrin edhe një pagesë. Në fjalën e mba
Ministri serb jep të rejat më të fundit nga hetimi i vrasjes Ministria serbe e Punëve të Brendshme nuk ka shkëmbime zyrtare të të dhënave me Prishtinën dhe në lidhje me rastin e vra
Pastore - Inter: Të rejat e fundit për transferimin e tij në Milano Skuadra italiane Inter akoma nuk ka bërë ndonjë tentim për transferimin e mesfushorit argjentinas, Javier Pastore Mar
Negociatat Barcelona - Coutinho: Balague konfirmon të rejat nga klubi katalanas Eksperti i La Ligas, Guillem Balague beson se klubi katalanas do të bëjë një bastisje për brazilianin, të cilët nuk nëns
Të rejat e fundit nga Tottenham përreth lojtarëve të dëmtuar Danny Rose do të jetë një emër i papritur në mesin e zëvendësuesve të Tottenham të mërkurën pasi u vlerësua i aftë për t
Të rejat e fundit nga kampi madrilen, Navas gati, Carvajal, Kovacic dhe Bale të lënduar Portieri i Kosta Rikës ishte jashtë fushave të trajnimit në Valdebebas të dielën dhe mund të jetë i aftë në kohë për t'u
Flet vëllai i Ballistit, tregon të rejat e fundit për ekstradimin në Serbi Vëllai i Ismail Morinës "Ballistit", ka folur në një intervistë direkte për "Report TV". Xhevahir Morina ka treguar se ë
Real Madrid heq dorë nga De Gea, prit te rejat nga Donarumma David de Gea nuk do të lëvizë në Real Madrid këtë verë. Stafi madrilen ka besimin tekKeylor Navas dhe nuk do të shpenz
DETAJET/ Zbulohen ndryshimet e emisionit "Pa Limit". Ja kur do startojë (FOTO LAJM) Këtë të dielë do të startojë programi "Pa Limit", i cili për herë të parë vjen në orarin e mbrëmjes. Bukuroshja Luana Vj
Instagram nuk ka të ndalur, këto janë të rejat e fundit Instagram sapo ka lançuar dy nga risitë e aplikacionit, videot “live” dhe dërgimin e fotove dhe videove për grupet dhe
Njihuni me të rejat nga YouTube YouTube ofron zakonisht sygjerime të shumta në fund të videos që po shikoni. Krijuesit e kanaleve në YouTube zakonis
Njihuni me të rejat që vijnë nga WhatsApp Për të aktivizuar Whatsapp voicemail dhe Call Back për të cilat u fol në Korrik, përdoruesve të Android u duhet të përdi
Njihuni me të rejat që vijnë nga "Mozilla Firefox" Mozilla vjen me një version të ri për desktop dhe Android, një hap i madh ky për shfletuesin i cili rënditet I treti mba