999 rezultate për

rejan

Rejan i "rrëmben" ofertën e majme Hyrrem-it (FOTO LAJM) Aktorja gjermano-turke, Meryem Uzerli ka humbur një ofertë të majme. Mediat turke shkruajnë se një komani këpucësh i
Duka flet për median Italiane: Panucci më zhgënjeu, ja pse zgjodha Rejan Aramnd Duka, presidenti i Federatës së Futbollit Shqiptarë në një intervistë për mediat italiane ka dhënë përshtypjet e
Cili lojtar e bën me dhimbje koke Rejan? Italiani përgjigjet pa dorashka Në intervistën për Orinda Hutan në “Jo Vetëm Modë”, trajneri i Kombëtares Edoardo Reja u shpreh i kënaqur me mënyrën se
Abrashi bën me dhimbje koke Rejan, stërvitet i veçuar Amir Abrashi ishte shqetësimi kryesor i trajnerit Edi Reja në stërvitjen e kësaj të marte të Kombëtares shqiptare në Gje
Rejan nuk e mbajnë këmbët, italiani rrëzohet në tokë (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm u regjistrua në fundin e konferencës për shtyp të trajnerit Edi Reja. Në momentin e për
Rrëfehet Guidolin: Duka i sjellshëm, kjo është arsyeja pse e refuzova Francesco Guidolin, ish-trajneri i Udineses dhe sot pa punë, ka refuzuar disa oferta për të marrë stolim, si në Kinë, ap
Duka tregon pse zgjodhi Rejan: Ajo çfarë më ma ka bindur më shumë është eksperienca e madhe Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka në konferencën për shtyp të prezantimit të trajnerit të ri të
Panuçi shkarkohet, Edi Reja merr drejtimin e Kombëtares? Humbja me Turqinë ka lëkundur pozitat e Kristian Panuçit në krye të stolit të Shqipërisë. Starti i kësaj fushate elimina
Shano thirrje shqiptarëve: Prejani rrugën budallait Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Dritan Shano ka ftuar shqiptarët të shpëtojnë demokracinë duke marrë pjesë në protes