999 rezultate për

reja

Dalin detaje të reja nga skena e abuzimit të minorenes nga vëllai 19 vjeçar Policia e Fierit arrestoi sot një 19 vjeçar i cili ka abuzuar seksualisht me motrën e tij minorene. Ngjarja e rëndë m
Këto janë zonat ku do të ndërtohen lagjet e reja për të prekurit nga tërmeti në Tiranë Në mbledhjen e tetë të jashtëzakonshme kryeministri Edi Rama foli edhe përsa i përket lagjeve që do të ndërtohen në Tira
Mori vesh që të afërmit ishin nën rrënoja, e reja në Itali tentoi të hidhej nga ballkoni Mediat e huaja shkruajnë se një e re shqiptare ka tentuar që të vrasë veten pasi mori vesh se të afërmit e saj ishin pla
Nga mesnata çmime të reja, lirohet dizeli, shtrenjtohet benzina Komisioni Rregullator i Energjisë publikoi çmimet e reja të derivateve të naftës që do të hyjnë në fuqi pas mesnatës.
"La Casa de Papel" gati të lançojë 3 sezone të reja Ndërsa ne jemi në pritje të sezonit të katërt të "La Casa de Papel " që do dalë në fillim të vitit 2020 në Netflix, po p
Makina e gjyqtarit u shkrumbua në flakë, detaje të reja nga Policia Dy makina u shkrumbuan në zjarr gjatë natës në lagjen “Vasil Shanto”, Shkodër. Njëra prej tyre, në pronësi të gjyqt
I mori jetën motrës binjake nën efektin e alkoolit, e reja bën deklaratën e fortë Një vajzë 27 vjeçare ka vrarë me thikë motrën e saj binjake teksa ishte nën efektin e alkoolit. Amanda Ramirez, 27 vj
E pazakontë, e reja zbulon pas 3 muajsh se bebja e saj ishte ndërruar në maternitet Një histori i pazakontë ka ndodhur në El Salvador mes dy familjesh. Një nënë i dha gji një fëmije tjetër për tre muaj
6 vite më parë i eliminuan babain, detaje të reja nga plagosja në Mirditë Katër persona janë shpallur në kërkim për sulmin e djeshëm ndaj Frederik Lekës, 26 vjeç. Sulmi ndodhi në Mirëditë, nd
Emërimet e reja, të hënën miratohen tetë prokurorët e SPAK E hëna e javës së fundit të muajit do të jetë një ditë e rëndësishme për organet e reja të drejtësisë. Pritet të miratoh
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
Shkarkimi i Presidentit, PS paraqet prova të reja Sot në orën 11:00 wshtw mbledhur Komisioni i Posaçëm Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Abcnews.al rapo
Mësoni tarifat dhe rregullat e reja për errësimin e xhamave të makinës Të gjithë personat që do të duan të errësojnë xhamat e automjeteve në Shqipëri duhet ta bëjnë këtë sipas kuadrit të ri l
Kjo deklaratë i vendos "vulën" të ardhmes së Rejas Edoardo Reja i jep fund dilemave për të ardhmen, pasi ka folur së fundmi për Radiosei në Itali. Deklarata e tij heq të g
Humb jetën e reja 6 muajshe shtatzënë pasi e sulmuan qentë (FOTO LAJM) Një grua shtatzënë është sulmuar për vdekje nga qentë në një pyll në veri të Francës, ku po ndodhte një gjueti. Trupi
Detaje të reja, si ndodhi ngjarja e rëndë me çiftin shqiptar në mes të Zvicrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të hënën që kaloi në Morges, rajonin e Vaud në Zvicër. Kjo pasi një 32 vjeçar shqiptar
Arrihet marrëveshja me FSHF, Reja edhe për 4 vite në krye të kuqezinjve Është arritur marrëveshja mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe Edi Rejës. Trajneri italian ka firmosur një kontra
FSHF i ofron Rejas kontratën e re për 4 vite, por ja çfarë kërkon tekniku italian Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohe
Akuza të reja për princin britanik, si më përdhunuan te ferma e Epstein (FOTO LAJM) Një nga vajzat e cila thotë se është trafikuar dhe abuzuar nga Epstein kur ishte vetëm 15 vjeçe, po flet për herë të par
Hije dyshimi nga Italia, Reja me valixhe gati (FOTO LAJM) Ndeshja me Francën ishte e fundit për trejnerin Eduardo Reja në stolin e Kombëtares së Shqipërisë. Shpesh është folur p