999 rezultate për

rejĂs

Panucci gjyq kundër FSHF, kërkon 57 mije euro bonuse nga fitoret dhe barazimet e Edi Rejas “Ka sulme të orkestruara ndaj Panuçit”, thoshte Duka, kur ish-ttrajneri i Shqipërisë kritikohej gjithnjë e më ashpër për
Kjo deklaratë i vendos "vulën" të ardhmes së Rejas Edoardo Reja i jep fund dilemave për të ardhmen, pasi ka folur së fundmi për Radiosei në Itali. Deklarata e tij heq të g
FSHF i ofron Rejas kontratën e re për 4 vite, por ja çfarë kërkon tekniku italian Ashtu siç e paralajmëroi dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka, Edi Rejas që tashmë i ka mbaruar kontrata, do t’i ofrohe
FSHF thirrje tifozëve për mbështetje me deklaratën e Edy Rejas (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit kërkon mbështetjen e tifozëve për ndeshjen me Andorrën, që do të zhvillohet më 14 nëntor,
"Nuk jam unë, jeni ju", fjalimi motivues i Rejas (VIDEO) Trajneri Edy Reja ka sjellë një frymë pozitive në kombëtaren shqiptare, duke ringjallur shpresat se ky ekip ka shumë për
Tragjedi në Kinë, vdesin 5 vajza në një ndeshje basketbolli Muri i sallës së një fushe basketbolli ka rënë në tokë dhe për pasojë ka lënë të vdekura në vend 5 vajza në Kinën lindor
Çfarë të rejash na ka sjellë Google ... (VIDEO) Ndërkohë që Google përditësohet shumë shpesh më programet e reja, këtë e dimë tashmë edhe nga informimi mbi Konferencën
Cana presion Rejas: Dua të luaj Lorik Cana e ka kaluar plotësisht dëmtimin dhe tashmë kërkon të rikthehet në fushë. Duke folur dje për mediat italiane,