999 rezultate për

reina

Tragjedia e Adriatikut, nisin kërkimet me helikopter Pak orë pas tragjedisë së ndodhur 20 milje larg brigjeve shqiptare të Durrësit ka nisur në Adriatik operacioni i kërkimi
Gerrard është shpirti i klubit Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka thënë se mesfushori Steven Gerrard është shpirti i The Reds. Gerrard tashmë është
Pepe Reina refuzon Atletico Madridin Portieri i Liverpoolit spanjolli, Pepe Reina ka mohuar spekulimet rreth mundësisë së largimit të tij nga Liverpooli dhe
Reina: Real Madrid dhe Barcelona më të fortë se United Portieri i Liverpoolit ka thënë se dy gjigantët spanjoll, Real Madridi dhe Barcelona janë superior ndaj klubit anglez Ma
Reina: Reali i vetmi ekip që i bën ballë Barcelonës Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina ka thënë se Mbretërit janë të vetmit të cilët deri tani kanë qenë në gjendje t'i bëjn
Liverpooli mund të shesë yjet e tij Kriza e thellë ekonomike që ka prekur Liverpoolin, ka provokuar edhe mundësinë e shitjes së klubit. Ajo gjithashtu mund
Barcelona mendon per Reinan Klubi i Barcelonës po mendon për të marrë portierin Reina, në rast se dështojnë negoc
Reina: Liverpooli nuk dorezohet Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, pohon se ai, trajneri dhe bashkëlojtarët e tij, janë të vendosur
Reina: Liverpooli mund t'i fitoje te tre titujt Portieri i liderit tё Premierligёs, Liverpoolit, spanjolli Pepe Reina, dëshiron tё fitojё t
Gerrard: Reina ishte heroi i mbrëmjes Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, ka thënë se nuk ndjehet hero i ekipit, edhe pse shënoi të dy