999 rezultate për

reina

Mertens dhe Reina mundin Romën, i dhurojnë titullin Juves (VIDEO) Napoli ringjallet dhe për më tepër në sfidën më delikate të kampionatit. Pas tri humbjeve radhazi në Champions, kampiona
Buffon vs Reina, italiani dominon në statistika (FOTO) Juventus-Napoli do të jetë një sfidë e mbushur me shumë emocione, por do të ketë edhe shumë duele interesante. Të sht
Ja si panë eklipsin diellor futbollistët e Bayern Munchen (FOTO LAJM) Futbollistët e Bayern Munchen kanë gjetur kohë që ta shikojnë eklipsin diellor. Një foto e publikuar në rrjetet sociale
Handanoviç mund të ikë, pëlqehen Perin e Reina Vazhdojnë bisedimet Inter-Handanoviç për rinovimin e kontratës së portierit slloven, duke parë që ajo aktuale skadon në
Bayern Munchen blen Pepe Reina-n Pep Guardiola kërkonte një portier që të lejojnte titullarin Manuel Neuer të qëndronte pushim në ndeshje të caktuara dhe
Milan kërkon Reinan, si paguajnë dot pagën Milani duke se po kërkon që të transferojë portierin e Liverpoolit Pepe Reinan, por problemi mbetet tek paga e tij e lar
Reina tek Bayern? Bayern Munichu është duke e kërkuar portierin e Liverpoolit, Pepe Reina. Spanjolli preferon të kthehet në Spanjë, por
Ja formacionet zyrtare, Australia – Spanja Skuadra e Spanjës zhvillon sot ndeshjen e fundit të këtij botërori përballë Australisë. Sipas formacionit të publikuar n
Sa raste i duhen Torresit ti shënojë një gol Reinas? (VIDEO) Fernando Torres e ka vuajtur shumë mungesën e golit te Chelsea, por kjo gjë mesa duket vazhdon edhe te Kombëtarja e Span
Lista paraprake: Ja 30 kampionët e Spanjës për "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Vincente Del Bosque ka publikuar listën paraprake të Spanjë për Botërorin "Brazil 2014". "Furitë e Kuqe", që do të tento
Rodgers: Reina nuk do të kthehet te Liverpooli Menaxheri i Liverpoolit, Brendan Rodgers, nuk preferon ta rikthejë në Anfield portierin Pepe Reina, pasi ai t’i japë fun
Reina: Privilegj të luash te Barça Mjafton një fjali e vetme për të turbulluar ujrat dhe të ardhmen e portës së Napolit. Portieri Pepe Reina është shprehur
Reina: Fle me fanellën e Balotellit Pepe Reina është deri tani portieri i vetëm që ka qenë në gjendje t’i presë një 11-metërsh Mario Balotellit. Gjatë ndesh
Napoli, ja numrat e rinj mbi fanellë (FOTO LAJM) Gjatë prezantimit të djeshëm në stadiumin "San Paolo", Napoli ka zyrtarizuar edhe numrat mbi fanellat e futbollistëve. S
Pepe Reina, portieri i ri i Napolit Pepe Reina është është huazuar për një vit tek Napoli nga anglezët e Liverpool-it, skuadër me të cilën Reina ka pasur mo
Napoli, statujë për Higuain dhe Reina (FOTO LAJM) Në Napoli po çmenden nga gëzimi. Qyteti që jeton me futbollin e ka pritur shumë mirë transferimin e sulmuesit argjentina
Dopio-goditje e Napolit (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain është objektivi parësor i Napolit të Rafa Benitez. Real Madridit i është prezantuar oferta: 35 milionë e
Skandal, porteri i Liverpool me spot racist Skandalet e racizmit në skuadrën e Liverpool nuk kanë fund. Edhe këtë mesjavë, “The Reds” janë gjendur në një situatë të
Reina: Askush nuk mund të jetë më i fortë se Spanja Në një prononcim për "The Sun", portieri spanjoll i Liverpul, Pepe Reina foli qartë për superiritetin që kanë kampionët
Valdez-Messi dhe Barcelona e rekordeve Në mbrëmjen që e pa Messin të kalonte 200 golat me fanellën blaugrana edhe portieri katalanas, Victor Valdez ka vendosur