999 rezultate për

reina

Napoli e gjen pasuesin e Pepe Reinas Pepe Reaina e ka konfirmuar se në fund të sezonit nuk do të vazhdojë më kontratën me Napolin. Napoli vazhdon punën p
Habit Milani, ofron Suson për Callejon? Sipas mediumit Il Mattino, Reina nuk është i vetmi lojtar i Napolit që Rossonerët janë të interesuar. Kjo pasi skuadra n
Të gjithë të bindur, Donnaruma do ta lërë Milanin Sipas “Corriere dello Sport” Gianluigi Donnarummas i janë hapur dyert pas negciatave të Milanit me Reinan. Pepe Reina
Napoli këmbëngul për zëvendësuesin e Reinas Reina zyrtarisht dhe publikisht ka pranuar se në fund të sezonit do ta lërë Napolin. Si shkak Napoli duket se nuk ka ndë
Reina njofton shkokët për vendimin e marrë për të ardhmen 35-vjeçari i Napolit, Pepe Reina njoftoi shokët e skuadrës gjatë ditëlindjes së vajzës së tij Grecia, se ky është sezoni
Reina me të ardhme larg Napolit Edhe pse kanë rënë në qetësi zërat për të ardhmen e Pepe Reina, duket se portieri nuk do të vazhdojë qëndrimin te Napoli
Pepe Reina shumë afër transferimit të tij tek PSG Pepe Reina do të largohet nga Napoli në fund të këtij sezoni, kur skadon edhe kontrata e tij. Portieri spanjoll i Nap
Formacionet zyrtare: Man City V Napoli Manchester City dhe Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të fazës së grupeve të Lig
Ish-shoku i tij tregon pse Kroos la Bayernin për Realin e Madridit Stefan Reinartz, ish bashkëlojtar i Toni Kroos te Bayer Leverkusen, ka treguar arsyen kryesore pse Bayern Munich e ka le
Pepe Reaina vendos për të ardhmen Pepe Reina duket se është i bindur për të qëndruar tek Napoli. Corriere dello Sport pretendon se Reina do të refuzojë
Agjenti i Reinas flet për të ardhmen e portierit spanjoll Agjenti i portierit të Napolit Reaina ka folur për të ardhmen e spanjollit. Ai tha se PSG ka shfaqur interesim të vë
Napoli gjen zëvendësuesin e Reinas Portieri argjentinas Sebastian Rulli, vendosi të largohet nga Real Sociedad. Është raportuar nga "Sky Sports 'se por
Reina këmbgënguli për një largim por vendimi i tij i shtang të gjithë Tek Napoli vazhdon të gjykohet çështja e rinovim të Reainas, pasi De Laurentiis ka për të përfunduar negociatat me Ghoul
Reina dhe De Laurentiis takohen për të diskutuar të ardhmen De Laurentiis dhe Pepe Reina janë takuar për të diskutuar të ardhmen e portierit spanjoll tek Napoli. Presidenti i th
Napoli dëshiron të zgjidhë çështjen Reina Napoli duhet të zbulohej lëmshin e krijuar me Pepe Reina. Klubi napolitan është duke u përgatitur për të marrë një po
Pepe Reina ulet për të negociuar për të ardhmen Portieri i Napolit Pepe Reina është ulur sor në tryezën e Napolit për të diskutuar për të ardhmen e tij. Sipas Il Co
Pas refuzimit të rinovimit nga Donnarumma, Milan ka në radar 3 portier Fassone është i mërzitur se Donnarumma nuk rinovoi me Milanin. Nga ana tjetër drejtori sportiv i Milanit nuk ka ndër
Jul Deda uron shoqen më të ngushtë: "Të dua më shumë se veten" Aktori i humorit Julian Deda është mjaft i emocionuar gjatë ditës së sotme, pasi për të dhe familjen e tij është një dit
Njihuni me super të dashurën e re të Iscos (FOTO LAJM) Futbollisti i Realit, Isco prej kohësh është ndarë nga nëna biologjike e djalit të tij, Victoria Calderon. Tashmë ai për
Mertens dhe Reina mundin Romën, i dhurojnë titullin Juves (VIDEO) Napoli ringjallet dhe për më tepër në sfidën më delikate të kampionatit. Pas tri humbjeve radhazi në Champions, kampiona