999 rezultate për

reina

Shpërthen keq te Lazio! Strakosha kundër Reina, hedh dorezat dhe braktis stërvitjen Burimet e brendshme të “Cittaceleste” bëjnë me dije se Strakosha, përtej dëmtimit të vogël që pësoi në ndeshjen e parafu
Gabova që aktivizova Strakoshën, Inzaghi: Reina e ka fituar me meritë formacionin Fillimisht koronavirusi dhe më pas rikthimi me tre gola të pësuar ndaj Udineses në humbjen 1-3 në "Olimpico", kanë vulos
Reina apo Strakosha? Flet legjenda italiane Dino Zof: Këto janë marrëzi Pikëpyetja më e madhe në Serinë A sa i përket zgjedhjes së portierit është te Lacio. Pepe Reina apo Thomas Strakosha
I zuri vendin e titullarit, Reina flet për mardhënien me Strakoshën Tomas Strakoshës i kushtoi shumë periudha e COVID, duke qenë se ditët që qëndroji jashtë fushave të blerta, i shfrytëzoi
Inzaghi e bën të qartë: Reina fantastik, por Strakosha titullar Lazio fitoi sfidën ndaj Spezias me rezultat 2-0 në kuadër të xhiros së 11-të të Serie A. Trajneri i Lazios, Simone In
Inzagi nuk e sheh Strakoshën në Champions, gardiani kuqezi tani duhet të luftojë për vendin Thomas Strakoshës do t'i duhet që të luftojë shumë dhe të jetë i pagabueshëm në çdo mundësi që i jepet që të rifitojë ve
"Tifozët nuk e duan më Strakoshën", Inzagi vendos për Reinën Ky sezon është më konkurrues se asnjëherë më parë sa i përket Thomas Strakoshës te Lacio. Gardiani shqiptar duhet të
Reina vs Strakosha, cili do të jetë portieri titullar i Lazio? Përvojë në nivele të larta, njohuri mbi futbollin italian dhe europian, aftësi për ta bërë më solide dhomën e zhveshjes.
Në Itali janë të sigurt, Pepe Reina i rrezikon postin Strakoshës Thomas Strakosha do të kalojë ndoshta sezonin më të vështirë të karrierës së tij. Portieri i përfaqësueses shqiptare
Reina te Lazio, zëvendësues i Strakoshës Pepe Reina do të jetë portier i Lazios nga sezoni i ri. Portieri spanjoll do të vesh fanellën ‘Biancoceleste’, skuadë
Mposhti koronavirusin, Reina tregon siptomat e frikshme Ish-portieri i Milanit, Napolit, Liverpoolit, e skuadrave të tjera europiane, tani pjesë e Aston Villës në Premier Leagu
"Habit" Pepe Reina: Une isha me koronavirus Portieri i njohur spanjoll, Pepe Reina ka thënë se është i bindur që kishte koronavirusin, por që e ka kaluar. "Kisha
Largimi i Reinas, Milani zyrtarizon portierin e ri Pepe Reina është zyrtarizuar sot si portier i Aston Villas në formë huazimi kurse Asmir Begovic do ta zëvendësojë atë n
ZYRTARE/ Reina konfirmon kalimin te klubi i Premierligës Portieri i Milanit, Pepe Reina e ka konfirmuar transferin e tij në Aston Villa nëpërmes rrjeteve sociale. “Shihemi në ko
Reina e mbyll me Milanin, kthehet në Premier League Pepe Reina ka vendosur të largohet nga Milan. Portieri spanjoll tashmë ka arritur marrëveshje me Aston Villan në kont
Reali gati të transferojë portierin e Milanit Real Madrid është vënë në alarm për Pepe Reina si zëvendësim i Keylor Navas nëse kostarikani kërkohet në shkëmbim, apo
Dafina sjell super hitin e rradhës "La Reina" (FOTO & VIDEO) Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri sapo i ka shtuar një tjetër këngë repertorit të saj muzikor. Kënga titullohet "La Rain
Julian Deda: “ Këtu ç’armatosem…” ( FOTO LAJM) Julian Deda është baba i dy fëmijëve dhe ka treguar se ata janë bekimi më i madh për të. Sot vajza e tij Reina festo
Reina shpërthen ndaj arbitrit: Në fushën e Juventusit nuk japin kurrë penallti E ka vuajtur në kurriz si kur luante me Napolin ashtu dhe tani që ka veshur fanellën kuqezi. Portieri Pepe Reina ka dalë
Reina: E ardhmja i përket Donnarumës Pepe Reina ka folur në një intervistë për ‘’El Transintor’’ për të ardhmen e tij dhe të Gianluigi Donnarumma. 36 vjec