999 rezultate për

rehati

Nuk gjejnë kurrë rehati, 2 shenjat e horoskopit që ndryshojnë mendje ne sekond Sa herë ju ka ndodhur të keni organizuar një takim me miqtë ose udhëtim, dhe t’ju kenë lënë në baltë? E dimë, është gjëj
HOROSKOPI/ E diela sjell rehati, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi A jeni gati të ecni përpara në një projekt apo marrëdhënie të re? Ju jeni të aftë të bëni disa hapa kryesorë tani
HOROSKOPI/ E diela sjell rehati, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehat
Shenjat paralajmëruese të kancerit të qafës së mitrës që nuk duhet t’i injoroni Kanceri i qafës së mitrës vjen si pasojë e rritjes anormale të qeliza, të cilat kanë aftësinë të pushtojnë apo të përhap
Luks i gjallë, avioni më modern në botë me suita e bar (FOTO LAJM) “Airbus A380” u krijua për të ofruar komoditet dhe luks për pasagjerët. Me suita, dushe, bar dhe gjithçka tjetër të nevo
Letër vetes! Mënyra për të arritur tek rehatia afatgjatë Ke filluar të ndjesh se jeta jote ka një qëllim dhe që permasat e ëndrrave të tua duhet ti arrish. Madje pa vetëdije nd
Shqiptarët paguajnë miliarda për për rehatinë e të pasmeve të shtetarëve, dalin dokumentet e abuzimit Institucionet shtetërore kane llogaritur te shpenzojne 2,5 miliard lekë për automjete, diku limuzinë e diku fuoristrada
Nesër PSD do të kërkojë tu prishi rehatinë deputetëve për të mirën e vendit Të hënën, Partia Socialdemokrate do të nisë mbledhjen e nënshkrimeve për seancë të jashtëzakonshme nëse Kryesia e Kuvend
Kulmi i rehatisë? Kur bashkohet me dembelizmin (FOTO LAJM) Mund t’u ndodhë të gjithëve që në momente të veçanta pavarësisht se ku jeni apo çfarë po bëni dëshironi që të qetësoheni
Ministrit të AAK-së i ka pëlqyer rehatia në rezidencën e Pacollit, është relaksuar Mbrëmje relaksuese, e ka quajtur ministri Pal Lekaj darkën e krerëve të shtetit në rezidencën e zëvendëskryeministrit Be
Njihuni me dhomat VIP të QKUK-së, rehati e paparë (FOTO LAJM) Dhoma ku kanë qëndruar kohë pas kohe politikanë e figura të ndryshme publike të Kosovës, në Qendrën Klinike Universitare
Linja ajrore vendos kod strikt veshjeje për femrat Kompania e fluturimeve në Arabinë Saudite ka hapur polemika pasi publikoi kodin e saj të veshjes që u kërkon femrave që
Lupçe nuk gjen rehati: Po e humbas Katerinën! Lupçe flet me Olsin për mbrëmjen e së premtes kur djemtë u larguan duke ngritur dyshime të shumta te vajzat, pasi xheloz
Super vilë apo "bunker"? As pranë Shkëlzenit dhe as pranë Metës, ja ku e gjen rehatinë Rama (FOTO LAJM) "Është një shtëpi e ndërtuar me material beton komplet, s’ka suva. S’ka kolona me allçi, s’ka abazhur. Është me poça. Nu
Rrëfehet Floriana Garo: Kam derdhur lot për ndarjen, ja kush është e vërteta (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, lajmi për ndarjen e Floriana Garos nga Tedi Ngjela, bëri bujë mediatike. Floriana Garo tregon se vendi
Brenda avionit më luksoz në botë (VIDEO) Avioni "Embraer Lineage", është pajisja fluturuese më luksoze në botë. Pasagjerët që mund të udhëtojnë me këtë avion do
Sandalet që ju duhen gjatë këtij sezoni (FOTO LAJM) Sandalet janë një element i rëndësishëm në veshjen tonë gjatë stinës së verës, prandaj është e rëndësishme që ne të zgje
Trendi më i fundit i këpucëve pranverore (FOTO LAJM) Stina e ngrohtë është dhe sezoni ku ne duhet të bëhemi gati për rroba sa më të lehta për të përballuar vapën karakterist
Modeli "Derby", këpucët e duhura pranverore Stili Derby i këpucëve është dhe tendenca m e fundit të cilën keni mundësi që të përdorni gjatë këtij sezoni. Këto ja
Pacolli: Rehatia e harresës na solli Gjykatën Speciale Behgjet Pacolli, zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, ka vizituar sot qytetin e Gjakovës për të përkujtuar