999 rezultate për

rehat

HOROSKOPI/ E diela sjell rehati, çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë Dashi Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell një ndjenjë rehat
Publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit: Na lini rehat, mund të na vrasin Në emisionin “Real Story”, në News24, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan
Nuk e linte rehat ish të dashurën, arrestohet 29 vjeçari përndjekës Rastet e përndjekjes së vajzave nga ish të dashurit kanë qenë gjithnjë të shumta dhe shqetësuese. Një 29-vjeçar ka rë
Flini bukur, cilat janë modelet më trend të pizhameve (FOTO LAJM) I keni zili shoqet, mikeshat apo të afermet tuaja të cilat janë të kuruara edhe për në gjumë? Zgjidhni dhe ju pizhama
Nuk gjen rehat, Rama paralajmëron gjoba të reja tri ditë pasi fali ato të pandemisë Vetëm tri ditë pasi u mor vendimi për faljen e gjobave të vendosura gjatë tërmetit dhe pandemisë, kryeministri Edi Rama
Nuk bëni gjumë të rehatshëm? Ja arsyeja pse ndodh Kur ditës së lodhshme i vjen fundi, dëshira për t’u strukur në krevatin e ngrohtë është e pamposhtur. Por ka raste kur k
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
Mediat greke nuk gjejnë rehat, jehonë deklaratës së Ramës për marrëveshjen e detit Grekët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga zgjerimi detar dhe këtë herë kanë përfituar nga deklarata e Kryeministrit shq
Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO) Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të
8 teknika ekspertësh që të bëjnë shofere të aftë (FOTO LAJM) Nuk është e vështirë të drejtosh një makinë. Por nëse bëni disa përpjekje për të përmirësuar aftësitë tuaja në drejtim,
Nuk po gjen rehat, Bora Zemani ndryshon sërish look dhe duket yll (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Bora Zemani është dalluar kohët e fundit për ndryshimet e shpeshta në “look”. Ajo vendosi që p
"Edhe në rrug do ia them që s'bën", Xhensila Pere nuk le rehat Alesia Bamin (FOTO LAJM) Xhensila Pere ka folur për marrëdhënien e saj me Alesia Bamin, pas disa përplasjeve virtuale që kanë pasur pak kohë më p
Për një gjumë të rehatshëm, mos bëni këto veprime para se të flini Ne të gjithë kemi nevojë për të, por jo gjithçka bëjmë si duhet. Përderisa shumica e njerëzve barazojnë gjumin e mirë me
Si te fleme rehat neteve te nxehta te veres? Në të kundërt të mendimit të përgjithshëm kondicionerët e përdorur në mënyrën e duhur nuk i hapin rrugë sëmundjeve dhe r
9 mënyra fantastike për të fjetur kur nuk jeni në shtëpi dhe s'keni një shtrat (FOTO LAJM) Kur nuk kemi në dispozicion një shtrat, atherë e kuptojmë me të vërtetë se sa i rëndësishëm është. Po, është bukur t
Vjehrra: I bleva dyshek të flinte rehat zonja e Pukës, por ma shpërbleu duke më nxjerrë jashtë Një grua ka akuzuar nusen dhe djalin se kanë “hedhur në rrugë”, pasi e kanë nxjerrë nga shtëpia. Në rubrikën “Shihemi
Këshilla për gjumë më të rehatshëm 1. Vendos orar të rregullt gjumi Vajtja në shtrat në të njëjtën orë çdo natë , madje dhe në fundjavë, ndihmon për të
Kruja nuk po gjen rehat nga koronavirusi, infektohen edhe 2 persona të tjerë Kruja vijon të mbetet vendi i dytë me numrin më të lartë të të infektuarve nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit
Batuta e Ramës: Londinezët kuksianë të ma lënë nënën rehat Ditën e sotme kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga Ministrja Belinda Balluku dhe kryebashkiaku Safet Gjici inspektuan
4 rregulla të arta si të punosh rehat nga shtëpia Të jesh një punonjës produktiv në ditë të pasigurta është e vështirë. Në internet ka pafund artikuj me sugjerime interes