999 rezultate për

regjistruar

Flet sizmiologu: Pasgoditjet e tërmetit po shuhen, deri tani janë regjistruar 400 të tilla Pas lajmit të rremë të mbrëmjes së të dielës, sizmologu Rrapo Ormeni ka qetësuar gjithë qytetarët shqiptarë duke thënë s
Jeni gati për Lotarinë Amerikane? Kur fillojnë aplikimet dhe cilat janë kushtet e pranimit Aplikimet për Lotarinë Amerikane do të nisin në datën 2 tetor 2019-të. Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar udhëzim
LSI e PR kërkesë në KQZ për tu regjistruar në zgjedhjet e 13 tetorit (FOTO LAJM) LSI dhe PR kanë dërguar sot në KQZ, kërkesën për tu regjistruar për zgjedhjet e 13 tetorit. Kërkesa e LSI mësohet se
2 tërmete të fuqishme trondisin Shqipërinë Dita e sotme ka rikthyer tërmetet në qarkun e Korçës. Vetëm pak minuta më parë janë ndjerë dy lëkundje të njëpasnjës
Berisha: Imer Lala ka regjistruar Ramën, i mjeri ai ç'do shohë Ish-kryeministri Sali Berisha në një intervistë për Fax News, ka komentuar publikimin e përgjimeve nga gjermania Bild,
Meta: Kam bisedë të regjistruar të Lulzim Bashës Presidenti Ilir Meta shpjegoi versionin e tij të rrethanave të marrjes së vendimit për të anuluar zgjedhjet e 30 qershor
Janë rregjistruar mbi 100 lëkundje, banorët në Korçë të tmeruar Lidhur me situatën e krijuar nga tërmetet në Korçë, Ministria e Mbrojtjes përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjen
Sot dalin përgjigjet: Ku të mësoni nëse keni fituar Lotarinë Amerikane Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane dhe jeni në pritje te rezultateve, duke filluar nga sot në mbrëmje
Erdhi dita e madhe për Llotarinë Amerikane, ja si ta shikoni nëse keni fituar (FOTO LAJM) Duke filluar nga 7 maji 2019, shpallet fituesit e Lotarisë Amerikane për vitin 2020. Sipas njoftimit zyrtar, për të parë
Kjo është data kur dalin emrat e fituesve të Lotarisë Amerikane Mijëra shqiptarë që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane do tu duhet që të presin edhe pak ditë për të mësuar nëse fati
Ish-ministra me dashnoret! Ku gjendet serveri që ka regjistruar orgjitë në "Santa Quaranta"? Kur dha dorëheqjen një vit e gjysmë më parë, ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani deklaroi se në hotelin e Klement Bal
Çudirat në futbollin shqiptar nuk kanë fund, 3 klube nuk ekzistojnë të regjistruara Stema dhe flamuri janë të shenjta. Kjo, për faktin se sinjalizojnë edhe historinë dhe emrin e një klubi. Në fakt, lidhur
Thellohet skandali tek Unaza e Re, kompania fantazëm u regjistruar3 muaj para tenderit Deputeti demokrat Agron Shehaj ka zbuluar një detaj të çuditshëm në lidhje me njërën prej tre kompanive që ka fituar ten
Bëhuni gati, në këtë datë hidhet Llotaria Amerikane Të gjithë ata që janë të interesuar për të fituar Green card dhe për tu zhvendosur drejt Shteteve të Bashkuara, bëhuni g
Fillon operacioni, kush qarkullon me makinë të paregjistruar në veri do t'i konfiskohet Po u vjen fundi automjeteve të paregjistruara, të cilat qarkullojnë rrugëve të veriut të Kosovës prej përfundimit të luf
Kulmi i pushimeve, bllokohen 11 hotele në Jug të Shqipërisë Drejtoria e Hetimit Tatimor ka bllokuar një mori hotelesh ku kanë konstatuar shkelje. Mësohet se janë bllokuar 11 hot
E-albania, më pak përdorues të rinj të regjistruar gjatë qershorit Gjatë muajit qershor në portalin e-albania janë regjistruar 21,821 përdorues të rinj, sipas statistikave të publikuara n
Tatimet mbyllin 4 hotele në Sarandë e Ksamil Drejtoria e Hetimit Tatimor Rajoni Jugor ka intensifikuar kontrollet në zonat bregdetare, me qëllim reduktimin e informa
Lëkundje gjatë gjithë natës, 5 goditje tërmeti të regjistruara në Shqipëri Gjatë gjithë natës kanë vazhduar lëkundjet e tokës me epiqendër në Durrës, Gjirin e Lalzit. IGJUEM ka regjistruar së
Numri i madh i veturave të paregjistruara e lë Kosovën pa Karton të Gjelbër Numri i madh i veturave të paregjistruara është bërë problem për vendet që duan ta ndihmojnë Kosovën për marrjen e karto