999 rezultate për

regjistrit

Gjykata merr vendimin për zyrtarët e arrestuar të Ministrisë së Drejtësisë Gjykata Penale e Tiranës mori sot vendimin për ish-Sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Drejtesisë, Juliana Hoxha
Kurti: Thaçi i përket regjistrit të sëmundjeve kronike Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se Thaçi nuk i përket listës së barnave esenciale, “por regji
Denoncimi i Berishës: Vidhen të dhënat e regjistrit elektronik të votuesve nga Ministria e Brendshme Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim serioz ditën e sotme, ku ka akuzuar ish-ministrin e Brendshëm Saimir
Ja çfarë ka bërë EULEX-i për dy vite në Kosovë Shefi i EULEX-it në Kosovë, Bernd Borchard ka numëruar të gjitha arritjet e EULEX-it në Kosovë për dy vjet sa ai ka qenë
Bankat regjistruan 387 mijë kredimarrës në 2013-n Në fund të vitit 2013 subjektet bankare dhe financiare kanë raportuar në total 954,307 kredi në regjistrin e Bankës së S
Fillojnë ditët e hapura të Regjistrit qendror Regjistri qendror i Republikës së Maqedonisë fillon nga sot ditët e hapuara, të cilat do të jenë në shërbim të qytetarëv
Serbia dorëzon dosjet kadastrale Të mërkurën në Prishtinë është mbajtur takimi i radhës e grupit tre palësh të ekspertëve të Republikës së Kosovës dhe të
Nis zbatimi i marrëveshjës për Librat e Regjistrit Civil Zëvendëskryeministrja e Kosovës njëherësh udhëheqëse e delegacionit të Kosovës në bisedimet teknike, Edita Tahiri, prit
Vrasja e Konomit, hetim policëve Efektivët e policisë së Vlorës, rrezikojnë ndjekje penale pasi nuk dhanë ndihmë për gjyqtarin e vrarë, i cili u la 25 mi