999 rezultate për

regjistrime

PERGJIMI/ "O ju q* gruan, nuk e bllokon ti makinën", dalin regjistrimet e reja të Habilajve Na materialin e dytë audio, më i gjatë se i pari, flitet gjerësisht për makinën e Saimir Tahirit, ministër i Brendshëm n
Çfarë po paralajmëron opozita? Berisha flet për dosjet e EULEX-it Prej disa ditësh opozita “kërcënon” me fakte akoma të papublikuara për kryebashkiakun e Durrësit Vangjush Dako. Ditë
Pse pengjet e ISIS-it në regjistrimet e ekzekutimit janë të qetë? Videoja e ekzekutimeve të lëshuara nga ushtarët e të ashtuquajturit “Shtetit Islamik” pothuajse gjithnjë ngre dyshime rr
Këto janë universitetet private më të zgjedhura nga studentët (FOTO) Ka përfunduar faza e parë e regjistrimeve në universitetet shqiptare ndërsa Ministria e Arsimit ka bërë publike dhe shif
Njoftim i rëndësishëm për studentët, ndryshimet në fazën e fundit Ndryshon mënyra e sinjalizimit të fituesve në fazën e fundit të raundit të parë të pranimeve në universitete. S’ka më ng
Thyerja e madhe në arsimin shqiptar, studentët braktisin arkitekturën dhe inxhineritë Një fenomen shumë i çuditshëm është duke ndodhur në fazën e parë dhe të dytë të regjistrimeve të maturantëve në universi
Veliaj: Mos bëni regjistrime mbi kapacitetin, hapim tre shkolla të reja Të gjithë fëmijët dhe të rinjtë që do të ndjekin arsimin nëntëvjeçar dhe atë të mesëm në shkollat e Tiranës për vitin e
Nis raundi i dytë i regjistrimeve, rihapet portali online i maturës shtetërore Ministria e Arsimit dhe Sportit, bën me dije për të gjithë maturantët, të cilët nuk arritën dot të plotësojnë në kohë Fo
Çfarë pritet nga dokumentari ku do transmetohen të pathënat nga jeta e Princeshë Dianës Këtë vit është 20 vjetori i vdekjes së Princeshës Diana, dhe për të është përgatitur një dokumentar i rrallë, dhe i deta
Televizioni britanik nxjerr raportin për jetën seksuale mes princeshë Dianës dhe Charlit (VIDEO) Televiyoni britanik brënda pak kohe do të postojë edhe regjistrime të Princeshës Diana që flet për jetën e saj seksuale
Regjistrimet në gjimnaze, ja procedurat dhe afatet Krahas garës për të hyrë në auditorët e universitetit, fundi i këtij muaji përkon edhe me konkurrimin për të zënë një ve
Trump nuk ka të dhëna të regjistruara për bisedime me ish-shefin e FBI-së Presidenti amerikan Donald Trump ka shkruar në një postim të tijin në Twitter se ai nuk ka bërë regjistrime apo kaseta t
Sulmi i 27 prillit, zbulohet agjenti që vodhi regjistrimet e kamerave të sigurisë Natën e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, huliganë të "Për Maqedoni të përbashkët" mësynë në Kuvend dhe sulmuan disa
Masat e policisë në Kavajë, PD tregon kur lejohen filmimet dhe regjistrimet Sekretari për aksionin qytetar në PD Ervin Salianji ka reaguar ne lidhje me përgaditjet dhe masat e policisë në lidhje m
Kjo është gruaja që demaskoi gjyqtarin qejfli të Gjirokastrës (FOTO LAJM) Publikimi i video-skandalit të djeshëm ku kryegjyqtari i Gjykatës së Shkallës së Parë në Gjirokastër, Guxim Boçi i kërko
Gjyqtari qejfli kërcënon qytetaren: Ndahemi me plumba po i publikove regjistrimet (VIDEO) Gjyqtari i regjistruar duke i kërkuar favore seksuale një qytetareje e kërcënon atë pasi mëson për regjistrimin e bërë.
Rama "injoron" maturantët që protestojnë (FOTO LAJM) Gjatë paradites së sotme, kryeministri Rama ka mbajtur një leksion para maturantëve të mbledhur në ambientet e Kryeminis
Kosova me 300 mijë makina, ja 10 më të preferuarat Vendimi i Qeverisë që Kosovës, i datës 24 mars 2015, i cili lejon importim të veturave më të vjetra se 13 vjet, ka bërë
Ja çfarë del nga thellësia (VIDEO) Sipërfaqja e oqeanit është në thelb një kufi për një botë tjetër të mbushur me jetë, e cila është aq unike është pothuaj
Kaos me regjistrimet për fakultet të dytë, Ministria e Arsimit ende në gjumë Një qytetar nga qyteti i Shkodrës, i shqetësuar për regjistrimet për një fakultet të dytë, ka parashtruar drejt portalit