999 rezultate për

regjisor

Zbulohet lidhja e Arbana Osmanit me regjisorin, dalin fotot (FOTO LAJM) Nëse do i besonim ligjit të tërheqjes që shpjegohet në librin “Sekreti” të autores Rhonda Byrne, atëherë mund të themi s
"Do të sjell cigare në burg", regjisori përplaset me Ramën në Whatsapp (FOTO LAJM) Regjisori, Kastriot Çipi me anë të një postimi ka hedhur akuza të forta kundër kryeministrit Edi Rama. Ai ka publiku
La Shqipërinë dhe iku në SHBA, çfarë pune bën sot Bjordi Të gjithë e mbani mend ish-konkurentin e famshëm të "Big Brother Albania 2", Bjordi Mezini, i cili që pas përfundimit të
Ndërron jetë regjisori i njohur italian Është shuar në moshën 77-vjeçare Bernardo Bertolucci, një nga regjisorët më të shquar të kinemasë italiane dhe botërore.
Mamaja e dragonjve gjen princin e saj, Emilia del hapur me regjisorin Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Regjisorët nga Kosova, drejt nominimit për Oscar Tri regjisoret kosovare, Blerta Zeqiri, Lendita Zeqiri dhe More Raça, kanë hyrë në garë për tu nominuar për ndarjen e çm
Habit regjisori shqiptar: Ministri grek flet rrjedhshëm gjuhën shqipe Regjisori Laert Vasili i ftuar mbrëm në "360 Gradë" i ka habitur të gjithë kur deklaroi se rreth viteve 2000, kishte bis
Ndahet nga jeta regjisori Roland Roshi/ Për shumë vite kontribut në RTSH si folës e regjisor Roland Roshi, nje nder regjisoret me te vjeter ne Radio Televizionin Shqiptar eshte ndare papritur nga jeta sot pasdite.
Bëri aksident me makinë? Çfarë i ndodhi vërtet Vera Grabockës Mbrëmjen e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se regjisorja Vera Grabocka kishte bërë aksident dhe ishte në gjendje jo
Këngëtari i njohur lë muzikën dhe tregon se do të jetë pjesë e një filmi 2 muaj më parë, pas publikimit të bashkëpunimit “Paris Milano” me Ghetto Geasy, Majku pritet të vijë me një tjetër proje
Shokon regjisori: Skena e përdhunimit në këtë film ishte e vërtetë Regjisori i filmit të njohur “Tango e Fundit në Paris” ka pranuar se skena famëkeqe e përdhunimit të Maria Schneider nga
Tërbohen fansat, së shpejti jeta e Rihannës në një film Dokumentari i shumëpritur i Rihanna-s do dhe fare pak kohë për tu kthyer në realitet. Që prej 2015-ës, u tha se regjisor
Ndërron jetë një regjizori i njohur nga Kosova Ka ndërruar jetë profesori dhe regjisori kosovar, Bekim Lumi. Regjisori dhe profesori i njohur i Fakultetit të Arteve
Regjisori i njohur i përgjigjet ashpër princeshë Elias për Teatrin Pak ditë më parë Princesha Elia Zaharia firmosi pro shembjes së Teatrit Kombëtar. Ky aprovim i saj u komentua gjatë
Regjisori i njohur: Ligji për Teatrin më tregoi që jemi në diktaturë Edhe pse ligji për Teatrin u miratua, artistët nuk heqin dorë nga protesta. Këtë pasdite ata ajnë mbledhur sërish për
Hannes Halldorsson, nga regjisor filmash në portierin i priti penalltinë Messit në Botëror Përfaqësuesja e Argjentinës e filloi me barazim Kampionatin Botëror ‘Rusia 2018’. Argjentinasit nuk arritën më shumë
Thirrja e rëndë e regjisores: Hajdeni t’i urinojmë në fytyrë Ramës Regjisorja Sesilia Plasari ka dalë në një thirrje të pazakontë kundër kryeministrit Edi Rama për shembjen e teatrit Komb
Ishte duke e filmuar, gjirafa i merr jetën regjisorit të njohur (FOTO & VIDEO) Për të ishte një ditë normale pune, që nisi me filmimin e gjirafës Gerald, që pritej të dilte në qarkullim brenda disa m
Ajsi Xhaxhaj e lidhur me regjisorin Drilon Hoxha? Pak javë më parë, aktorja Ajsi Xhaxhaj befasoi miqtë me një foto ku shfaqej duke shkëmbyer puthje në natyrë me regjisori
Madonna tashmë regjisore në një film me ngjarje të vërtetë Ylli i popit Madonna kthehet si regjisore me një film kushtuar jetës së jashtëzakonshme të balerinës Michaela DePrince,