999 rezultate për

regji

Ish-deputeti i PD-së, regjistrohet "fshehurazi" për zgjedhjet lokale të 30 Qershorit Pas protestës së 16 shkurtit opozita e bashkuar vendosi të djegë mandatet e deputetëve, në shenjë proteste kundër mazhor
Kjo është data kur dalin emrat e fituesve të Lotarisë Amerikane Mijëra shqiptarë që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane do tu duhet që të presin edhe pak ditë për të mësuar nëse fati
Askush nuk e ka monopolin e opozitës! Patozi flet pas regjistrimit të partisë Astrit Patozi, një nga themeluesit e Partisë Bindja Demokratike, iu përgjigj në Top Talk deklaratës së Lulzim Bashës i c
Rudina apo Astrit Patozi, kush do të drejtojë partinë e re që sapo u regjistrua? “Bindja Demokratike” është partia më e rë, e cila është regjistruar në gjykatë ditën e sotme si parti politike. Prite
Nesër regjistrohet "Bindja Demokratike", mësoni nëse do të jetë pjesë Hajdari Nesër do të regjistrohet në gjykatë dhe më pas në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (që është afati i fundit) për vendore
Edhe një parti tjetër regjistrohet për në zgjedhje Aleanca KuqeZi është partia e radhës që regjistrohet në zgjedhjet lokale të 30 qershorit, duke e dërguar në 26 e subjekt
Gati për zgjedhje? Regjistrohen 34 parti në KQZ Të dielën e 21 Prillit skadon afati për partitë që duan të garojnë në zgjedhjet lokale të 30 Qershorit të regjistrohen n
Zgjedhjet lokale, ambasada e SHBA "nxit" këdo të regjistrohet Në Shqipëri, ambasada amerikane tha sot se ajo “nxit këdo që mendon të kandidojë që të regjistrohet në zgjedhjet vendore
VOA: Popujt e Ballkanit po ngrihen kundër regjimeve shumëvjeçare Gjithçka filloi me një video të postuar në mediat sociale: një regjistrim sekret i vitit 2016, që duket se tregonte një
Kur prostitucioni ishte legal në Shqipëri: Çdo k*rvë duhet t’i nënshtrohet... (FOTO LAJM) Vitet e fundit, në Shqipëri është hapur disa herë debati, për legalizimin e mundshëm të prostitucionit. Kundërshtitë
6 minuta "luftë" në kabinë, kutia e zezë tregon çfarë ndodhi me avionin që vrau 157 pasagjerë Sigurimi i regjistrimeve të kutisë së zezë nga kabina e avionit Boing 737 MAX të Ethiopian Airlines tregon se kapiteni d
Basha nga Shkodra: Si më 2 prill 1991, të largojmë regjimin e hajnisë Lulzim Basha kërkoi sot nga Shkodra angazhimin e të gjithë shqiptarëve për rrëzimin e Edi Ramës, të cilin ai e quajti "r
Njihuni me heroinën amerikane që bombardoi regjimin kriminal serb Me gradën “Majore”, pilotja amerikane, Nicole Malachowski, është dekoruar me medaljet e çmimet më të larta të Ushtrisë A
Majko ndan kujtime nga momenti kur NATO nisi të luftonte regjimin serb Në 20 vjetorin e bombardimit të NATO-s drejt ish-Jugosllavisë, ish kryeministri i kohës Pandeli Majko ka ndarë një mesaz
Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban të fshehtë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh
A do të bëhet regjistrimi i drejtë i shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut Regjistrimi i popullsisë në Maqedoninë e Veriut pritet të realizohet nga data 1 deri më 21 prill të vitit 2020, por vetë
Flet vëllai: Një ditë para vrasjes ka raportuar në polici por nuk e regjistruan Pas më shumë se 18 orësh në arrati, i dyshuari kryesor për vrasjen e Abid Jasharit, me të zbardhë mëngjesi i së enjtes,
Disa orë na ndajnë nga ceremonia e Oscar, ambasadori shpreson te artistët kosovarë Ceremonia e shpërblimeve “Oscar” do të mbahet sonte, për të vlerësuar suksesin e aktorëve, regjisorëve dhe punëtorëve të
Regjistrohet një viktimë në aksidentin Tetovë-Jazhincë Akisdenti i cili ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrugën Tetovë-Jazhincë në afërsi të udhëkryqitnë në hyrje të fshatit Do
Tërboi gjithë botën me fotot në Botëror, shqiptarja nis karrierën si aktore Ish-banorja e Big Brother Albania, Rike Roçi prej vitesh jeton në Itali, ku ushtron profesionin e parukieres, megjithatë