999 rezultate për

regis

Shkëlqen Juventus, vjen fitorja e 3 radhazi (VIDEO) Juventus ka fituar 3-1 ndaj Sassuolo duke registruar fitoren e 3 radhazi në Serie A. Ishte Danilo ai që realizoi në m
"E qëllova nga pas", vrasësi i Regis Runajt bashkëpunon me Policinë: Kush më pagoi Një nga autorët e dyshuar për vrasjen e të riut Regis Runaj në Elbasan ka vendosur që të bashkëpunojë me Policinë. Bëhet
I ngulën thikën pas shpine 27 herë, ja çfarë i nxori zbuluar vrasësit e Regis Runajt Janë zbuluar detaje të reja nga vrasja e Regis Runajt në Elbasan, që ndodhi disa javë më parë pramë varrezave të qytetit
Dy ekzekutimet mafioze, RENEA blindon Elbasanin e kontrollon shtëpi me shtëpi Pas dy vrasjeve që kanë tronditur vendin, RENEA po zhvillon një operacion blic në Elbasan dhe Peqin. Dyshohet se aks
Autorë të dy vrasjeve që tronditën Elbasanin, dalin pamjet nga aksioni i RENEA-s (VIDEO) Janë bërë publike pamjet nga arrestimi i bujshëm ia utorëve të dy vrasjeve të bujshme në Elbasan. Xhuljano Hoxha dhe
U qëllua 27 herë me thikë në varreza, kush janë dy të arrestuarit për vrasjen e Regis Runajt Regis Runaj i cili u masakrua pranë varrezave të qytetit të Elbasanit në 29 korrik është vrarë nga dy persona me të cilë
Detajet rrëqethëse, 23 vjeçari u rrëmbye dhe e vranë tek varrezat në Elbasan Regis Runaj, 23 vjeçari që u gjet i pa jetë në afërsi të varrezave në Elbasan, dyshohet të jetë rrëmbyer dhe më pas të j
Njëra më e bukur se tjetra, përzgjidhen velinat e reja të "Fiks Fare" (FOTO LAJM) Jora dhe Regisa janë dy velinat e reja të “Fiks Fare”. Duke filluar nga java e parë e muajit shtator, dy bukuroshet
Hoteli luksoz që priti Kim Jong-Un në Singapor (FOTO) Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jung-Un, qëndroi në hotelin St.Regis, Singapor, një nga më luksozët në qytet. (C
E FUNDIT/ Vdes nga ataku kardiak ish-sulmuesi i njohur britanik Një atak kardiak i ka marrë jetën ish-sulmuesit të njohur të kombëtares britanike, Cyrille Regis. Dikur sulmues i Wes
Prosecution registers legal proceeding against Tahiri The General Prosecution registered today a legal proceeding against the minister of Interior Affairs, Saimir Tahiri.
Registration of immigrants to begin in January 2016 Prime minister Edi Rama said today that from January, all immigrants will be registered. He added that the Albanian
The economy is registering a positive growth rate Albania is seeing a positive economic growth rate this year. Bank of Albania, says that in the first half of 2014, econo
Laws to be published on electronic register Committee of Legal Affairs, Public Administration and Human Rights approved today several bills that included the draft
Electronic registry of properties introduced The Ministry of Justice in cooperation with the Agency of Property Compensation and Restitution have finished the electr
Dwelling registration deadline until August 31rst Prime Minister Sali Berisha demanded on Wednesday, during the government's meeting, the extension of dwelling registrati
Halimi: Electronic Land Registration, major priority Electronic Land Registration is a major priority in Albania. This statement was made by Minister of Justice, Eduard Hali
Halimi: A digital register of properties will be completed Minister of Justice, Eduart Halimi declared Thursday that a digital register of properties will be completed within 2013
Mother Teresa International Airport registered a 16.7 per cent increase in passenger traffic Albania’s Mother Teresa International Airport (TIA) registered a 16.7 per cent increase in passenger traffic in the firs
Municipality of Tirana has issued first registration permits Municipality of Tirana has issued first registration permits for 124 apartment blocks in the capital, allowing an estima