999 rezultate për

reggio

Edhe prostituonin edhe shisnin drogë, kush është tutorja shqiptare që drejtojnë trafikun në Itali Katër nga nëntë anëtarët e organizatës kriminale që ushtronin prostitucion, vjedhje dhe trafikim droge kanë rënë në pran
"Skifterët" tentojnë ti grabisin shtëpinë, por e pësojnë keq nga gjyqtari Italian Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga karabinierët italian, pasi kishin tentuar të grabisnin shtëpinë e një gjyqtari
"Baba më shite sa një makinë", shkatërrohet grupi i prostitucionit Një grup i rrezikshëm kriminal shqiptaro-rumun i cili merrej me prostitucion është shkatërrur nga autoritetet italiane.
Prostitutat shqiptare në luftë për mbijetesë Vajzat shqiptare dhe rumune shfrytëzohet si prostituta rrugëve të Italisë, saqë ka arrit një pikë ku dhe është ndërtuar
Arrestohet bosi i Ndraghetass, i kërkuari më i rrezikshëm Arrestohet bosi i Kalabrisë Vincenso Macri ose sic njihej ndryshe bosi i Ndraghetass. Arrestimi u be ne aeroportin e
FIFA, Blatter: I shokuar nga fjalët e Sacchit Skandal pas skandali. Ndërsa të gjithë merreshin me Claudio Lotiton, shpërthen edhe rasti Arrigo Sacchi. Ish trajneri i
Prezantuesi italian merr shtetësinë shqiptare Shumë personazheve të bootës së show-bizit jashtë trojeve shqiptare, kanë një dashuri të veçantë për vendin tonë. Ardhja
Milan, dëmtohet sërish El Shaarawy Nuk kanë fund telashet për sulmuesin italian të Milanit, Stephan El Shaarawy. Bomberi kuqezi që rifitoi vendin e titulla
Itali, aksidentohet rëndë fëmija shqiptar Një fëmijë shqiptar është në gjendje të rëndë shëndetësore në spitalin Santa Maria Nuova të Reggio Emilias, i plagosur g