999 rezultate për

refuzoj

I refuzojnë azilin në Gjermani, hakmerret çuditshëm emigranti (VIDEO) Një i ri nga Nigeria të cilit iu mohua azili në Gjermani, u hakmorr duke thyer xhamat e 12 automjeteve të parkuara, me n
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke
Gjinushi: Meta nuk ka të drejtë të refuzojë dekretimin Kryetari i zgjedhur i Akademisë së Shkencave, Skëndër Gjinushi ka reaguar menjëherë pas refuzimit nga ana e presidentit
"Refuzoj çfarëdo zgjerimi", Merkel pas Samitit në Poloni i mbyll derën Shqipërisë për në BE Kancelarja gjermane, Angela Merkel, tha të premten se Bashkimi Evropian synon të mbështesë partnerët në Ballkanin Perënd
Mesazhi i fortë i Bashës për shqiptarët: Refuzoni, braktisni Edi Ramën Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në fund të deklaratës për shtyp nga selia e blu duke iu bërë thirrje qytetarëve
Arsyet pse meshkujt refuzojnë të kryejnë marrëdhënie Kur bëhet fjalë për seksin, burrat janë të gatshëm ta bëjnë në çdo kohë, apo jo? Epo, jo gjithmonë…Mund të jetë e vështi
Majko dhe Xhafaj refuzojnë të firmosin për shkarkimin e Metës (FOTO LAJM) Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, 55 deputetë të PS janë pro shkarkimit të presidentit Meta, ndërsa spikat m
Plas në Afrikë, lojtarët refuzojnë të luajnë për shkak se iu anulua goli jatë mbrëmjes së kaluar u zhvillua finalja e Ligës së Kampionëve në kontinentin e Afrikës. Esperance Tunis dhe Wydad
Refuzoj të marr pjesë në këtë puç! Fuga nuk voton për kreun e Akademisë së Shkencave Ka qenë më shumë produkt i një vendim marrjeje politike zgjedhja e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave s
Kandidati i PD bën të papriturën, refuzon të betohet në Parlament Indrit Hoxha, kandidat i PD, refuzoi të marrë mandatin dhe në mënyrë të paprecedentë, në sy të mazhorancës tha se nuk mu
Ylli Ajax-it i ofrohet Realit, "galaktikët" e refuzojnë Sezoni i jashtëzakonshëm i Dusan Tadic, ndër të tjera edhe më i miri në fushë në "Santiago Bernabeu", me një gol dhe dy
Prelës i refuzojnë vizën amerikane: Sekretet e dy grave në krye të akuzës Procesi i Vettingut ka futur në sitë edhe drejtuesit e lartë të Prokurorisë shqiptare. Të parët që iu nënshtruan ishin k
E bujshme: Mourinho i ofrohet Interit, por drejtuesit e refuzojnë për italianin Jose Mourinho është nostalgjik për Interin, sikurse zikaltrit, nëntë vite pas "tripletës", nuk e harrojnë portugezin.
Policia bllokon ambjentet e televizionit, protestuesit refuzojnë të largohen Policia e Serbisë ka bllokuar njërën hyrje të Televizionit Publik të Serbisë RTS, ku një numër i madh protestuesish po p
Marotta: Icardi mund ta refuzoj rinovimin e kontratës Drejtori i Interit, Beppe Marrota ka thënë se ende nuk dihet se a do ta vazhdojë kontratën Mauro Icardi. Drejtori ita
Courtois: Anjë lojtar nuk mund të refuzojë Real Madridin Thibaut Courtois pohon se ka qenë i lumtur në Chelsea, por këmbëngul se asnjë futbollist në botë nuk mund ta hedhë posht
Courtois: E respektoj Atleticon, por Realin nuk mund ta refuzoja Thibaut Courtois, ka folur pas fitores ndaj Atletico Madridit në fundjavë. Ai ka deklaruar se ka respekt ndaj ish klu
“Ka të pasme shumë të mëdha”, stilistët refuzojnë të veshin këngëtaren shqiptare Bebe Rexha ka folur shpesh për përmasat e saj trupore dhe gjithmonë mundohet të ndërgjegjësojë vajzat dhe gratë se duhet
Rama i krahason me kafshët studentët që refuzojnë të flasin me të Kryeministri Rama po përpiqet që t'i kthejë në avantazh protestat masive të studentëve duke u imponuar si figura që mund
Deputeti i LDK-së ka hyrë në mendime të thella, të protestojë apo të mos protestojë Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli ka deklaruar se vetëm nesër do të marrë vendim nëse do t’i bashk