999 rezultate për

refuzoi

Refuzoi Cristiano Ronaldon dhe Neymar, modelja joshëse pozon nudo (FOTO LAJM) Viki Odintcova është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit. Modelja ruse çmend gjithnjë me fo
Infektoi 13 të tjerë se refuzoi të izolohej, Pipero flet për infermieren me koronavirus Mjeku i njohur, Pëllumb Pipero duke folur rreth rasteve të shtuara me Covid-19 gjatë dy ditëve të fundit, në emisionin "
Totti: Cassano refuzoi Juventusin prej meje, e kam si vëlla Francesco Totti ka folur për marrëdhënien speciale që ka pasur me Cassanon. Kapiteni legjendar i Romës ka thënë se Ca
KOSOVË/ Refuzoi t’u japë dokumentin identifikues, qytetari përleshet ashpër me dy policë që duan ta arrestojnë (VIDEO) Policia e Kosovës sot ka ndaluar një person në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet, me të cilin më pas edhe është konfron
Kumbulla refuzoi dy vite më parë Juventusin Marash Kumbulla është në listën e transferimeve të shumë skuadrave të mëdha europiane. “Corriere Dello Sport” që qën
Vdiq bashkëshortja e infektuar, i moshuari nuk pranon me mjekimet e ndërron jetë (FOTO LAJM) Një dashuri e madhe dhe e vërtetë deri në minutat e fundit të jetës. Një cift pensionistësh kanë humbur jetën pasi janë
Seksbomba ruse që refuzoi Ronaldon dhe Neymarin kapet "mat" me një tjetër sportist (FOTO LAJM) Lewis Hamilton është parë duke filtruar me bukuroshen Viki Odintcova, një ish-modele e 'Playboy'-it, e cila nuk thyhet l
Shprehu pëlqimin për Robertin, por çfarë thotë Lei tani që këngëtari e "refuzoi" publikisht (FOTO LAJM) Lei Kraja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në dhjetor të 2018-ës me deklaratën e saj se do të dëshironte të ishte e dashu
Tension te Milani, mbrojtësi refuzoi të hyjë në fushë ndaj Torinos Trajneri i Milanit Stefano Pioli nuk e ka kapërdirë lehtë refuzimin e lojtarit të tij Mateo Musakio në fund të pjesës së
U aludua se e refuzoi Kurti, Veliaj tregon për herë të parë pse nuk ndodhi takimi Kryebashkiaku, Erion Veliaj ka folur në lidhje me vizitën e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti në Tiranë. Në axhen
Pompeo refuzoi të takohet me Kurtin, Hashim Thaçi bën deklaratën e fortë Ditën e sotme se Sekretari Amerikan i Shtetit Mike Pompeo, refuzoi të takohet me kryeministrin e Kosovës Albin Kurtin.
Trajneri i Leipzigut tregon si e refuzoi Realin Julian Nagelsmann, trajneri i 32-vjeçar i Leipzigut, dha një intervistë për britaniken “The Independent” para përplasjes
Foto që po bëjnë xhiron e botës, majmuni i zgjat dorën njeriut për ta nxjerrë nga lumi (FOTO LAJM) Majmuni, i cili jeton në një zonë pyjore të mbrojtur në Borneo, u pa duke u përkulur dhe duke i dhënë një dorën për ta n
Zbulohen prapaskenat, si Allegri refuzoi Barcelonën Masmiliano Allegri ka refuzuar Barcelonën. Sipas gazetës spanjolle "AS" Allegri është njëri nga pesë trajnerët që e kanë
Zbulohet arsyeja pse Vjosa Osmani refuzoi postin e kryetarit të parlamentit Vjosa Osmani ka refuzuar ditën e djeshme postin e kryetares së parlamentit edhe pse ajo më herët ishte shprehur se do të
Seria A i refuzoi, por lojtarët e Milanit do të mbajnë shirit të zi në krah në kujtim të Bryant Lojtarët e Milanit do ta mbajnë nga një shirit të zi në krah mbi fanellë, në kujtim të basketbollistit të ndjerë Kobe Br
Milani refuzoi Tottenham, në pistë për Piatek hynë Chelsea Një largim i mundshëm i Giround, do të duhet të plotësohet nga një lojtar tjetër potencial. Chelsea piketon sulmuesin
Apeli refuzoi ankesën, Janeva mbetet në arrest shtëpie Gjykata e Apelit e refuzoi ankesën e ish-prokurores speciale publike, Katica Janeva, të mbrohet në liri. Me vendimin e g
Pesë arsyet pse Xavi refuzoi Barcelonën Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Barcelona është në kërkim të një trajneri të ri, pasi që është e gatshme t’i n
Werner refuzoi kalimin te Liverpool për këtë arsye Ylli i RB Leipzig dhe Kombëtares së Gjermanisë, Werner, kishte mundësinë që t’i bashkohet skuadrës së Liverpool, gjatë v