999 rezultate për

refuzim

Marchisio zbulon refuzimet që i bëri Real Madridit dhe Interit në të kaluarën Claudio Marchisio zbulon se ai refuzoi një ofertë të Real Madridit në të kaluarën, ndërsa më vonë refuzoi edhe Interin.
"2 orë e gjysmë shfaqje, gjoja të çmendur", Basha komenton refuzimin e Ramës për përballje Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë në një konferencë për media ku ka folur për planin me 5 pika të Partisë Demokratike p
Nga refuzimi i puthjeve në publik te planet për fëmijë, Hailey tregon gjithçka për lidhjen me Justin Hailey dhe Justin Bieber kanë realizuar një set fotografik për Vogue Italia dhe kanë zbuluar detaje nga lidhja e tyre 2-
A janë këto gabimet më tragjike në historinë e njerëzimit? Këto janë gabimet më të mëdha dhe më të shtrenjta në histori - disa kanë kushtuar edhe me vdekjen e shumë njerëzve. R
Pse refuzimi dhemb kaq shumë? Pse refuzimi dhemb kaq shumë? Kjo ishte pyetja e parashtruar nga shkencëtarët, kujton psikologu dhe avokati i “ndihmës s
Ylli i Licesterit jep shenja refuzimi ndaj Man.United Maddison, anëtari i Leicester City, ka tërhequr vëmendje të madhe me paraqitjet e tij të mira. Skuadra e Manchester U
Pse refuzimi dhemb kaq shumë? Shkenca ju tregon çfarë duhet të bëni Pse refuzimi dhemb kaq shumë? Kjo ishte pyetja e parashtruar nga shkencëtarët, kujton psikologu dhe avokati i “ndihmës s
Thaçi i ashpër ndaj Kurtit pas refuzimit që i bëri: Antiamerikan, gënjeshtar, i frustruar, i padinjitet Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se Kryeministri Albin Kurti po vazhdon sipas tij gënjeshtrat dhe mashtrimet. Përmes
Shkoi i armatosur për të marrë tre fëmijët, pas refuzimit qëlloi për vdekje motër e vëlla Autori i vrasjes së dyfishtë sot në Mirditë, Fatmir Kolecaj, nga fshati Zejmen i Lezhës, kishte shkuar në banesën e ish-
Trajneri i ri i Bayern, një refuzim dhe një "po" nga Arsene Wenger Trajneri i ri i Bayern Munchen vazhdon të jetë një temë shumë e diskutuar në Gjermani. Hans Flick po bën një punë shu
Reagon VV pas refuzimit të ofertës nga Agim Veliu Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, ka reaguar pas deklarimit të nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliut, ku
Pas refuzimit të Xavit, Barcelona në sulm për Pochettinon Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të
Pas dy refuzimeve, Thaçi fton sërish në takim Kurtin Pas dy ftesave të refuzuara, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i ka dërguar sërish ftesë për takim liderit të Lëvizjes
Rama sulmon Kosovën në krah të Vuçiçit: Po shkon në rrugë qorre! Kryeministri Edi Rama ka folur nga takimi i 3-të Rajonal për Ballkanin Perëndimor, në prani të Vuçiç, Presidentit të Mal
Rama-Bashës: Refuzimi i tryezës së përbashkët, gabim i madh Kryeministri Edi Rama ka reaguar përsa i përket platformës me pesë pika të PD-së, për bizneset e dëmtuar nga tërmeti në
Rezoluta për negociatat, reagon PD: Të plotësohen kushtet për të mos marrë refuzimin e rradhës Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike ka reagoar pas votimint në Parlamenti Europian të Rezolutës me të
Alternativa: Refuzimi i BE-së na imponon zgjedhje të parakohshme Partia Alternativa, pjesë e Qeverisë kërkon sa më shpejtë të mbahen zgjedhjet e parakohshme. Kreu i këtij subjekti po
NEGOCIATAT/ Lituania: Refuzimi do të shkaktojë pasoja të rënda politike Shumë krerë të shteteve të Bashkimit Evropian kanë shprehur zhgënjimin që Franca, Holanda dhe Danimarka po kundërshtojnë
Qëlloi 11 herë me thikë gruan pas refuzimit të dashurisë, kush është shqiptari që tronditi Italinë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francavilla al Mare në Itali, dy ditë më parë, pasi një 27-vjeçar shqiptar ka qëlluar
Edhe pas refuzimit të trefishtë nga LDK-ja, Vetëvendosje vazhdon ta shqyrtojë ofertën për koalicion Ish-deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, përmes një shkrimi në facebook iu përgjigj kandidates për kryemi