999 rezultate për

reflektuar

Keni euro në xhep? Më e keqja pritet në korrik Euro po zhvlerësohet me shpejtësi në tregun vendas duke shënuar një tjetër rekord të ri të ulët. Sot, një euro këmbe
Berisha i penduar për vendimin e 2013: Plehrat janë helm Duke folur nga foltorja e Kuvendit, ish-kryeministri Berisha tha se ka reflektuar për vendimin që mori në 2013, për impo
Urimi i Valon Muratit: 8 vjetori i shtetësisë, moment për të reflektuar Nesër, Kosova mbush 8 vjet shtet. Më 17 shkurt edhe zyrtarisht u formalizua shkëputja juridike e vendit tonë nga pushtue
Bisturi për Flaka Krelanin? (FOTO LAJM) Duket se edhe Flaka Krelani nuk i ka rezistuar dot ndërhyrjeve estetike, e ndërsa kohët e fundit është vënë re një ndrys
Jessie J jep mesazhe për 2015 (FOTO LAJM) Jessie J ka nisur ditën e parë të 2015 me reflektime. Në një postim në Instagram, këngëtarja britanike ka publikuar një
Miriami dhe Albani pranë borës për pushime (FOTO LAJM) Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë zgjedhur që të pushojnë në një vend ku prezente është bora. Duket se këngëtarja ësh
Njeriu dhe vepra e tij, Ardit Gjebrea përcjell mesazhin e radhës Pak orë më parë, Ardit Gjebrea ka zgjedhur ti rikthehet poezisë, të bëhet paksa melankolikë duhet reflektuar dhe në të n
Asnjë Kushtetutë nuk është e ngurtë! Debati për implementimin e Marrëveshjes së Ohrit është zhvilluar edhe ditën e sotme, ku është shtruar si dilemë nga zv/k
Dita Botërore e Mjedisit, Totozani: Ndotjet urbane dhe akustike,shqetësuese Në Ditën Botërore të Mjedisit, Avokati i Popullit, Igli Totozani apeloi për të reflektuar mbi domosdoshmërinë e mbrojtje
E dini se ku ndodhet xhamia më e bukur në Europë? (FOTO-LAJM) Myslimanet e qytetit të Rijekës e kanë vuajtur shumëm mungesën e xhamive të mëdha. Tashmë ata kanë më shumë hapësirë por
Rama, jo kandidat i Qarkut të Tiranës Kreu i Partisë Socialiste nuk ka vendosur ende se në cilin qark do të jetë kandidat për deputet por Rama pranon se është
Juve, ja oferta për Drogba Dialogu mes Juventus dhe Didier Drogba do të vazhdojë edhe për të paktën 10 ditë të tjera dhe Shanghau Shenhua nuk përbë