999 rezultate për

referuan

Moderatoret shqiptare që preferuan të qëndrojnë natyrale dhe larg botoxit (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Aksidentet në rrugët e qyteteve, plagosen dy fëmijë në Tiranë e Librazhd Dy aksidente të ndodhura në rrugët e brendshme të qyteteve Tiranë e Librazhd, kanë përfunduar me plagosjen e dy fëmijëve
Vetëhelmohet me ilaçe 20-vjeçarja në Lezhë Një 20-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës, duke konsumuar një sasi ilaçesh mjekësore. Pa aktit ajo u dërgua për ndihm
Del porta nga shinat, zë poshtë 11-vjeçarin në Kavajë Një fëmijë 11-vjeçar, ka përfunduar në spitalin e Kavajës. Shkak ka qenë dalja e portës së oborrit nga shinat dhe zënien
Pret damarët 40-vjeçarja në Gramsh Një grua 40-vjeçare ka tentuar ti japë fund jetës, duke prerë damarët. Ndërhyrja e menjëhershme dhe dërgimi në spital, k
Plagosen dy persona, hoteli në Golem përfshihet nga flakët Një zjarr ka rënë në një hotel në Golem të Kavajës. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se për pasojë janë plag
Bie nga kati i dytë një 76-vjeçare Policia e Lushnjës ka bërë ët ditur se në lagjen “Skënder Libohova”, në banesë duke pastruar xhamat e dritares, ka rënë
Arrestohet shkodrani që trafikonte klandestinë drejt Malit të Zi Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 41-vjeçar pasi akuzohet për trafik klandestinësh. Në pranga ka rënë Gim Lash
Ilindeni bashkon Pendarovskin dhe Arifin (VIDEO) Koordinatori nacional për NATO-n, Stevo Pendarovski dhe nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi në “Top Tema” në mënyrë indir
E rëndë, 55-vjeçari vret veten në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku 50-vjeçar ka humbur jetën. "Në spital, ka vdekur shtetasi XH.M, vjeç 50,
Marina Vjollca tregon pozicionin e saj të preferuar (FOTO LAJM) Marina Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë tërheqëse. S
Klientit i mbetet kafja në fyt, policia i kap pistoletën në brez (VIDEO) Policia dje ka vënë në pranga një shtetas i cili gjendej në një lokal tek Uji i Ftohtë. Mësohet se shtetasi u arrest
E FUNDIT/ 30-vjeçari grabit me thikë kazinonë në Tiranë Një grabitje ka ndodhur gjatë natës në një kazino në kryeqytet. Mësohet se një i ri pasi ka kanosur me thikë punonjësin
Sherr me gruan, kuksiani i vë flakën perdeve të shtëpisë Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim një 30-vjeçar pasi ka kanosur me fjalë bashkëshorten, B.G, 20 vjeç dhe ka djegur
Improvizon kasolle për kanabisin, arrestohet 49-vjeçari nga Puka Policia e Pukës ka vënë në pranga një 49-vjeçar i cili ka improvizuar një kasolle për kultivimin e kanabisit. Burime
E moshuara denoncon në Polici: Djali më vodhi televizorin Një e moshuar në Kavajë ka bërë një denoncim të pazakontë në polici, duke akuzuar djalin e saj për vjedhje. 66-veçar
Asgjësohen 740 bimë narkotike cannabis sattiva, dy persona në kërkim Në zbatim të Planit të Veprimit mbi goditjen e veprimtarisë kriminale të kultivimit të bimëve narkotike, vijon aksioni p
Qetësi dhe turp! Spanja rikthehet në shtëpi (VIDEO) Për Spanjën, Botërori i Brazilit është vetëm një kujtim…në këtë rast i hidhur. Të trishtuar dhe dukshëm të hidhëruar dje
Dy mënyra për tu përballur me emocionet negative Kur përballen me emocione me intensitet të lartë negativ, disa zgjedhin të jenë të hutuar, ndërsa kur përballen me inten