999 rezultate për

referohen

Mediat austriake i referohen videos Meta-Prifti pas skandalit me rusen Publikimi i një video-skandali në Austri ndryshoi të gjithë rrjedhën e politikës. Ishte fillimisht zv.kancelari, Hein
Media serbe: Këta janë shqiptarët që po shkrijnë pasurinë për Pavarësinë e Kosovës Mediat serbe kanë shkruar sot në lidhje me përpjekjet e Kosovës për të modernizuar ushtrinë e vetë si edhe për të lobuar
7 makinat e blinduara që preferohen nga VIP-at: Sa kushtojnë dhe kush i prodhon (FOTO LAJM) Rreziku që u kanoset njerzëve publike ose siç quhen ndryshe VIP-at, siç janë politikanët, pjesëtarët e familjeve mbretër
Eksperimenti i fundit thotë se nëse e bëni këtë gjë, do të jetoni gjatë si çift Kur një çift janë bashkë prej kohësh, është e thjeshtë për ta t’a konsiderojnë veten si ‘paketë’ dhe shpesh harrojnë se
Mediat greke sulmojnë Agim Bajkon dhe i referohen Vangjel Dules teksa fyejnë shqiptarët (VIDEO) Mediat greke i kanë bërë jehonë humorit dhe batutave të Agim Bajkos në emisionin e tij “Bypass Show” në Vizion Plus lidh
Ja ushqimet që preferohen më shumë në Kosovë Nga të dhënat e publikuara nga Agjencia e Statistikave të Kosovës në lidhje me ushqimin se cili është ushqimi që Kosova
A janë këta 11 shqiptarët më të famshëm në botë? (FOTO LAJM) Shqiptarët janë një popull i vogël, por me histori të madhe dhe me personalitete që kanë shenjuar jo vetëm historinë e v
Komunat veriore i referohen Qeverisë së Kosovës si "pushtet neutral" Statuti i miratuar nga Komuna e Zveçanit javën e kaluar nuk u është përmbajtur Kushtetutës së Kosovës dhe Ligjit mbi ve
Merkato, të preferuarit e tifozëve të Barçës (FOTO LAJM) Barcelona është në kërkim të një portieri dhe të një qëndërmbrojtësi për merkaton e verës. Ka shumë emra që qarkullojnë
Preferohen grekët para shqiptarëve Maqedonia vazhdon t’i mbajë sytë nga Porti i Selanikut, duke e lënë në krye të listës së destinacioneve të preferuara pë
Misioni i NATO-s në Kosovë ngre komision hetimor Misioni paqeruajtës i NATO-s në Kosovë ka ngritur një komision hetimor i cili do të verifikojë shkrimet e fundit të medi