999 rezultate për

records

Ndarje jo miqësore? Pas Met Elshanit edhe Fero e ka një mesazh publik për menaxherin (FOTO LAJM) Disa javë më parë, reperi Fero njoftoi largimin e tij nga “On Records” dhe shkëputjen e marrëdhënieve me menaxherin, Met
Plas sherri mes Met Elshanit dhe Feros (FOTO LAJM) Rep artisti i njohur, Feronit Shabani, i njohur si Fero, para një kohe ka bërë të ditur se ai është larguar nga kompania
"Meritoj më shumë", pas Feros dhe Kidës një tjetër artist lë "On Records" (FOTO LAJM) Pas largimit të Kidës edhe reperi i njohur Fero, para pak kohësh u largua nga labeli ‘On Records’ për shkak se kontrata
Fero plot surpriza, pas largimit nga "On Records", hap labelin e tij (FOTO LAJM) Pak kohë më parë Fero tregoi se është larguar nga labeli ku nisi karrierën e tij, “On Records”. Ai njoftoi se largimi
Fero "heq dorë" nga Arbenita: Lidhja e çiftit në krizë (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë dyshja më e përfolur e shoëbizit. Kohët e fundit, ata po shfaqeshin kaq të
Fero ndërpret kontratën "On Records", çfarë e shtyu reperin të marrë këtë vendim (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero, pak minuta më parë me anë të një postimi në Intagram ka lajmëruar të gjithë fansat se nuk është më
Fero mbyll bashkëpunimin me kompaninë e famshme muzikore Fero ka njoftuar fansat e tij se që nga sot nuk është më pjesë e kompanisë "On Records". Përmes një postimi, reperi b
I përfshirë edhe Fero, plagoset menaxheri i "On Records" (FOTO LAJM) Para pak çastesh ka ndodhur një plagosje në Prishtinë ku ishte i përfshirë grupi i reperit Fero. Siç bëm me dije pol
Sherri i bujshëm, Fero tregon si e sulmuan 4 personat e maskuar I ftuar në “Xing me Ermalin” është reperi shumë i komentuar dhe shumë i pëlqyer nga të rinjtë, Fero. Gjatë intervistë
Reperi shqiptar thumbon keq Mozzikun dhe Loredanën I ftuar së fundmi në emisionin "Sevenbizz" ishte reperi më i ri i "On Records", Read, i cili ka thumbuar publikisht çift
Largimi nga On Records, Mozzik-it i bëjnë gjëmën Reperi i njohur Mozzik prej kohësh është një prej më të njohurve dhe me hitet e tij ka rrëmbyer zemrat e publikut. P
"On Records" ia fshin hitin e ri Mozzikut nga Youtube (FOTO LAJM) Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On Records. Por duket se edhe pas largimit
Thellohet lufta mes Getinjo-Mozzik dhe On Records: Nga gur ju kthyem në diamant Menaxheri i On Records, Met Elshani, iu kundërpërgjigj deklaratës së vëllezërve Getinjo-Mozzik me deklaratën e vetë Mozz
Reagon menaxheri i "On Records": Kush transmeton këngët e djemve do të ndiqet penalisht Ditën e djeshme u lajmërua se Mozzik dhe Getinjo kanë ndërprerë kontratën e tyre me shtëpinë diskografike “On Records” t
Pasi Getinjo dhe Mozzik u larguan nga On Records, flet ish menaxheri i tyre Askush nuk e priste që edhe dy reperat Getinjo dhe Mozzik të largoheshin nga On records. Por ja që ndodhi dhe dy vëll
Vazhdon sherri mes reperave, Noizy shan Babastars në koncert (VIDEO) Dihet shumë mirë se Noizy apo grupi i tij OTR nuk i kanë punët mirë me grupin tjetër BabaStars dikur me emrin "Baba Reco
Shpërthejnë pakënaqësitë, producenti ofendon rëndë Top Awards Kida, Mozzik, Getinjo dhe Endri ishin këngëtarët që startuan "Top Awards" me një performancë live. Ata janë pjesë e On R
Ja suksesi i radhës nga Kastro Zizo Karriera e Kastro Zizos duket se është në majat e saj. Këngëtari, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook lajmë
The new ministers of DUI approved, two of them with criminal records Macedonia's government has approved today the new ministers and deputy ministers of the new cabinet proposed by the Demo
Basha and Fleckenstein discuss decriminalization Chairman of the Democratic Party, Lulzim Basha, met today with the Rapporteur for Albania at the European Parliament, Kn