999 rezultate për

recipeta

Kini kujdes me reçipetat! Ky veprim që bëni çdo ditë mund të shkaktojë rrezik Heqja e sytjenave në fund të ditës mund të jenë një prej ndjenjave më të mira në fund të ditës pasi mund të ndihesh e li
Të dyja pa reçipeta në skenë, Wanda Nara dhe Ingrid Gjoni bëjnë xing me veshjen (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin "E diell" në Top Channel ishte këngëtarja e njohur Ingrit Gjoni. Ingridi foli per jet
"Të bardhë" në reçipetat e gruas shtatzënë, shqiptari justifikohet në gjyq Një shqiptar ka dalë para Gjykatës në Itali pasi iu gjet kokainë në shtëpi. Ai është shprehur: “Droga ishte e imja d
5 gjërat që duhet të lani më shpesh dhe më rrallë në shtëpi Shumica e njerëzve përdorin detergjentët në mënyrë joefikase, sepse sipas staistikave 90% e rrobave që ne lajmë nuk janë
Anxhelina pozon pa reçipeta, por komenti i Albëries mori të gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj po tërheq shumë vëmendjen në Instagram kohët e fundit me fotot nga seti i ri fotografik. Komentet
Rike Roçi i 'tregon' numrin e reçipetave ndjekësit: Sa sytë.... (FOTO LAJM) Pavarësisht se është shkëputur nga media, Rike Roçi vazhdon të jetë një ndër vajzat më të komentuara dhe më të kërkuara
Pa reçipeta dhe me fustan zbërthyer, çfarë do të mendojë Stresi për fotot e Keisit? (FOTO LAJM) Edhe pse u bënë dy muaj më të ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të komentuar në media. Ndarj
Ivanka thyen rregullat: Paraqitet pa reçipeta në OKB (FOTO LAJM) vanka Trump u fotografua në Asamblenë e Përgjithshme të OKB në New York, duke thyer kodin e veshjes. Ajo tërhoqi vëm
Cilat janë gjërat që i trembin vajzat sapo hyjnë në apartamentin e një djali Ke takuar një djalë me të cilin të ka ngjitur, ke dalë disa herë dhe tani është koha për të parë apartamentin e tij – ky
Hiqni dorë nga reçipetat! 5 arsyet pse do të jeni më mirë pa ato Reçipetat kanë ekzistuar që në Greqinë e lashtë. Sot çdo grua vesh të tilla . Tashmë mund t’ju vijë si surprizë se qëndr
Trejsi Sejdini "çmendet" në Rio de Janeiro, kërcen pa reçipeta para kamerës (VIDEO) Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale e cila
Njihni gruan me gjoksin më të madh në botë, nuk ka reçipeta që ia mbajnë (FOTO LAJM) Halli i madh e ka gjetur një grua, gjoksi i së cilës vetëm rritet, ndërsa mjekët nuk i japin dot një zgjidhje problemit
Doktorët japin alarmin për vajzat që flenë me reçipeta (FOTO LAJM) Flini me reçipeta? Atëherë ky lajm është për ju. Doktorët këshillojnë gjithnjë që kjo të mos ndodhë, por përmasat e
Këngëtarja shqiptare: Në Greqi kisha trup të mirë, dilja me reçipeta Ajo është një nga këngëtaret e talentuara shqiptare dhe preferon së tepërmi koncertet e muzikës ‘live’. Deri më tani e k
Olta Gixhari hap krahët dhe nxjerr recipetat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo ka arritur ti rezistoj
Bella Hadid bën gafën e madhe, pa reçipeta në mes të Parisit (FOTO LAJM) Bella Hadid nuk diskutohet se është një nga modelet më të vlerësuara dhe më të kërkuara për momentin. Kudo që modelja
Fansi "anashkalon" mungesën e reçipetave, por përgjigjia e Oriolës të shkrin së qeshuri Oriola Marashi është kthyer në një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo së fundmi ka postuar një foto
Befason Rita Ora, del pa reçipeta dhe nxjerr gjoksin jashtë (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka publikuar një imazh në rrjete sociale, ku i shihet krejtësisht gjoksi.
Pa reçipeta dhe joshëse, missi nga Kosova suprizon fansat (FOTO LAJM) Ish-miss Kosova, Agnesa Vuthaj është njëra ndër femrat më të komentuara të estradës për pamjen e saj të jashtme. Agne
Reçipetat i keni veshur gjithë kohës gabim, mësoni mënyrën e duhur Në fakt, reçipetat janë bërë për të qenë të rehatshme dhe e gjithë “magjia” e tyre qëndron në mënyrën e saktë të veshjes