999 rezultate për

recber

Ishte në gjendje kritike, legjenda e futbollit turk mposht koronavirusin Ish-portieri i kombëtares turke dhe Barcelonës, Rustu Recber ja ka dalë të mposhtë koronavirusin edhe pse para disa ditë
U infektuar me koronavirus, legjenda e futbollit turk në gjendje të rëndë shëndetësore Ish-portieri i famshëm turk, Rüştü Reçber është në gjendje kritike pasi doli pozitiv ditë më parë nga koronavirusi.