999 rezultate për

rebecca

E trishtë: Nënë e bijë humbin jetën gjatë lindjes (FOTO LAJM) Një nënë e re humbi jetën gjatë kohë që sillte në jetë beben e saj, e cila humbi gjithashtu jetën. Rebecca Sargeant nga
Ushtarja angleze rrëfen tmerrin: Ja çfarë më bënë kur hyra në ushtri Këto imazhe shokuese tregojnë se çfarë duhet të kalojë një femër që të pranohet si pjesë e ushtrisë. Sigurisht ky ësh
Manchester United bën ndryshime në stafin teknik Manchester United ka bërë ndryshime teknike në stafin e tyre organizativë. Ata kanë emëruar sekretaren e re të klubit që
Dhunohet seksualisht dhe vritet në Liban diplomatja britanike (FOTO LAJM) Diplomatja nga Britania e Madhe është gjetur e vdekur në Liban. Sipas BBC dyshohet se diplomatja Rebecca Dykes është
Nëna paralajmëron njerëzit për rëndësinë e vaksinës kundër gripit Gripi është një ndër viruset më normale në këto kohë të ftohta por që kërkon një përkushtim shumë të madh në kalimin e
Momenti prekës kur vajza takon prindërit pas rrëmbimit (VIDEO) Ajo ishte duke fjetur në shtratin e saj të ngrohtë, në momentin kur dora e një burri e rrëmbeu dhe e largoi prej nga aty
Priti tri vjet për t’u bërë nënë, vdes 6 muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Një grua e re nga Zelanda e Re priti, tre vite për tu bërë nënë dhe zbuloi se kishte vetëm pak muaj jetë, pasi solli në
Kërkesa për vajzën e Paul Walker, 15 vjeçarja do qëndrojë me nënën Tashmë ka përfunduar beteja ligjore për kujdestarinë e vajzës së Paul Walker, 15-vjeçares Meadow. Gjykata ka vendosur që
Trashëgimia, Paul Walker i le gjithçka vajzës 15-vjeçare Asnjë betejë ligjore për trashëgiminë prej 25 milionë dollarësh të Paul Walker. Aktori i "Fast and Furious", i cili humb
Rebecca Loos nostalgji për David Beckham U desh të kalonin 10 vite që supermodelja Rebecca Loos të zbulonte marrëdhëniet intime me yllin anglez, David Beckham. E
10 videot më të këqija të 2011 (VIDEO) Në prag të fundit të vitit në muzikë klasifikohen këngët, artistët apo videot më të mira, por sot ne do t’ju njohim me n
Nëna që peshon 31 kg më pak se vajza 7-vjeçare Në pamje të parë, ato duket sikur janë dy motra moshatare, por shikoni përsëri me vëmendje këtë fotografi befasuese.
15-vjeçarja britanike bëhet kampione botërore e Excel-it Një 15 vjeçare është bërë kampione botërore e softuerit Microsoft Excel, pasi fitoi një garë. Rebecca Rickwood nga Cambr
Rebecca Black përgatit këngën e re Rebecca Black do të lançojë një këngë të dytë! Kënga e saj "Friday" fitoi popullaritet në mbarë botën dhe i dha asaj tit
Rebecca Black largon këngën "Friday" nga YouTube Kenga "Friday" që e bëri të famshme Rebecca Black-un - për të gjitha arsyet e gabuara - është larguar nga YouTube nga ve
Kërcënime ndaj këngëtares Rebecca Black Policia po heton disa kërcënime për vdekje që janë bërë ndaj yllit të këngës "Friday" Rebecca Black. Muajin e kaluar
Kënga më e shëmtuar, Black padit producentët Besoj e mbani mend këngën më të shëmtuar të të gjitha kohërave "E premte" të 13 vjeçares Rebecca Black?! E pikërisht kjo
Kjo është kënga më e keqe e historisë së njerëzimit (VIDEO) Kënga pop e 13-vjeçares amerikane Rebecca Black, e cilësuar si më e keqja e regjistruar ndonjëherë në historinë e njerëz