999 rezultate për

realizuara

"Kur skluptura të fut një shpullë", fotot më unike të realizuara nga turistët (FOTO LAJM) Veprat artistike si piktura e skluptuara, gjithësecili mund ti shohë sipas këndvështrimit të tij. Ka dhe nga ata që u
"Kur skluptura të fut një shpullë", fotot më unike të realizuara nga turistët (FOTO LAJM) Veprat artistike si piktura e skluptuara, gjithësecili mund ti shohë sipas këndvështrimit të tij. Ka dhe nga ata që u
Foto mahnitëse që duken sikur të jenë të realizuara me "Photoshop" (FOTO LAJM) Planeti ynë është vërtet unik dhe i mrekullueshëm. Mrekullit që ndodhin përreth tij na bëjnë që ta admirojmë më shumë
Fotot më të bukura të realizuara gjatë pushimeve (FOTO LAJM) Tani që poafron vera, të gjithë po i mendojmë ditët e pushimit. Shumë mund të kenë bërë rezervimet muaj më parë e disa t
10 fotot "më të çmendura" të realizuara ndonjëherë (FOTO LAJM) Shumë njerëz janë të apasionuar pas fotove, por ka dhe nga ata të cilët në momente me miqtë apo në momente të sikletshme
Gazetari britanik paralajmëron edhe dy video kundër Kosovës Pas raportimit se gazetari britanik Graham Phillips do të shpallet person “non grata” në Kosovë, ka reaguar vetë britani
Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të
Imazhet qesharake të realizuara me photoshop (FOTO LAJM) Nëse nuk jeni të kënaqur me veten se si jeni dukur në një fotografi, kjo ueb-faqe kineze ofron një mundësi interesante –
Produktet kineze, imitimet e realizuara shumë dobët (FOTO LAJM) Industria e Kinës është shumë e fuqishme dhe furnizon tregjet, në të gjitha shtetet e botës. Me poshtë janë disa nga
Pamje të parkut "1 Tetori" në Prishtinë të realizuara me dron (VIDEO) Ndërtimet e shumta kanë bërë që qyteti i Prishtinës ndër vite të bëhet edhe më i ndryshëm. Së fundi është përuruar ed
Këto janë selfiet më të mira të realizuara në vitin 2016 (FOTO LAJM) Për ata që mendojnë se bërja e fotografive selfie është një ide e mërzitshme, sot ju sugjerojmë që t’i shikoni disa self
"Time" në 100 fotot më të mira, zgjedh një nga parlamenti i Kosovës (FOTO LAJM) Revista e mirënjohur “Time” si çdo vit ka selektuar fotot më të mira të vitit 2016. Dhe një ndër fotot më të realizua
Premtimet e parealizuara të BDI-së kthehen në retorikën parazgjedhore Pesë premtimet e paplotësuara të Bashkimit Demokratik për Integrim, janë bërë baza e retorikës për partitë politike në k
Një ndër kërcimet më të rrezikshme të realizuara ndonjëherë (VIDEO) Një ndër kërcimet më të rrezikshme është konsideruar ky kërcim i cili vjen shumë spontan dhe pa e kontrolluar aspak terr
Sara Khan feston ditëlindjen Sara Khan ka festuar ditëlindjen mes njerzëve të saj më të dashur. Aktorja dhe modelja e njohur Indiane është emocionu
10 selfiet më të rrezikshme të realizuara ndonjëherë (FOTO LAJM) Selfia tashmë është kthyer në një sëmundje, të gjithë fotografojnë vetën me qëllim paraqitjen sa më përfekte ndërmjet fo
De Biasi feston sot... Gianni De Biasi i lindur në Sarmede të Veneto-s, sot mbush 60-vjeç. Nëse ndeshja nuk do të ishte mbyllur me atë rezultat
Ademi prezanton investimet e realizuara dhe ato që priten (FOTO LAJM) Ministri i Arsimit dhe Shkences, njekohesisht edhe Sekretar i Pergjithshem i Bashkimit Demokratik per Integrim, Abdilaqi
LR-PDSH: Sot BDI promovon gënjeshtrat dhe projektet e parealizuara LR-PDSH ka reaguar sot lidhur me paralajmërimin e BDI se do të publikojë programin zgjedhor për zgjedhjet 2016. Sipas
Vendoset në Shkup “Monumenti i Diazepamit" (FOTO-VIDEO) "Luftëtarët urbanë" janë kthyerpërsëri ne aksion, kësaj radhe me vendosjen e një "monumenti" me mbishkrim të antidepresa