realizuar

Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të
Martial dhuron spektakël (VIDEO) Manchester United i kanë mjaftuar vetëm 24 minuta per të shënojë dy gola ndaj Fulhamit. Pas golit të parë të shënua
Kohë rinovimesh te Manchester United, gati kontrata e re për yllin e sulmit Marcus Rashford është pranë rinovimit të kontratës me skuadrën e Manchester United, shkruan Albeu.com Sezoni fantasti
Zhbllokohet ndeshja, Barcelona kalon në avantazh ndaj Sevillas(VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Sevillas në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është braziliani, Philippe Coutonho në
Shikoni supergolin magjik të realizuar nga Neymar në stërvitje (VIDEO) Paris Saint-Germain po zhvillon fazën përgatitore në Katar duke shfrytëzuar pushimet dimërore. Por ajo që ra në sy të
A është kjo prova që zanat ekzistojnë? (FOTO LAJM) Një burrë ka realizuar një fotografi të rastësishme në një ambient fshati, duke zbuluar më pas se në foton e shkrepur pr
Befasi nga Madridi, Atletico shpreh interesim për sulmuesin e Chelseat Sulmuesi, Alvaro Morata është afër largimit nga klubi londinez, Chelsea. Sevilla shihet si favorite për ta transferu
Kukësi nuk ndalet, shënon golin e dytë me Rexhinaldon (VIDEO) Kukësi ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Kastiotit në ndeshjen që po zhvillohet në "Elbasan Arena" shkruan Albeu.com.
Krzysztof Piatek golashënuesi i Serisë A, parakalon Ronaldon (VIDEO) Krzysztof Piatek nuk njeh limite . Edhe pse 23 vjec ai ka realizuar 14 gola për Genoan në 17 ndeshje duke lënë pas Crist
Marco Reus i jep avanatazhin Dortmundit (VIDEO) Marco Reus i kaloi vendasit në epërsi 1-0 duke realizuar nga penalltia në minutën e 39-të. /albeu.com/
Masakra e Bllokut, flet nga arratia Mervjol Bilo: Kush vrau dhe e kujt ishte arma Marviol Bilo, komandoja që dyshohet se ka qëlluar për vdekje Fabiol Gaxhan dhe ka plagosur rëndë Elion Haton dhe Ervis M
Spal surprizon Romën në pjesën e parë (VIDEO) Skuadra e Spalit ka arritur të kalojë në avantazh përballë Romës në fushën e kësaj të fundit. Miqtë kaluan në avantazh
Noizy merr dhuratën fantastike: Kush është vajza që po e puth? (VIDEO) Dy ditë më parë Noizy festoi ditëlindjen e tij të 32-të. Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, p
Këngëtarja shqiptare bën shqiponjën mes VIP-ave botërorë Dua Lipa tashmë konsiderohet si shqiptarja më e dashur në botë. Këngëtarja po ndikon shumë, sidomos tek fanset e reja
Vajza prek burrat e huaj, fatmirësisht nuk ndodh te shqiptarët se do plaste (VIDEO) Kamerat e fshehta janë ndër videot më kreative dhe qesharake që shikohen më së shumti. Një e tillë është realizuar në
U puth në buzë me një vajzë, këngëtarja shqiptare tregon si ishte Klipi i ri i Lindita Halimit bëri bujë kudo në mediat rozë dhe shkak për këtë u bënë skenat provokuese të këngëtares me
Spanja shënon edhe golin e gjashtë ndaj Kroacisë (VIDEO) Spanja ka shënuar edhe golin e gjashtë ndaj Kroacisë në "Estadio Manuel Martinez Valero". Këtë herë është Isco që ka
Seti i fundit fotografik i Anxhelina Hadergjonajt sapo drodhi tërë rrjetin Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj është nënë e dy vajzave, të cilat i ka sjellë në jetë në një moshë mjaft të re.
Parma barazon rezultatin ndaj Juventusit (VIDEO) Parma ka arritur të barazoj rezultatin ndaj Juventusit në "Ennio Tardii". Ai që ka shënuar është Gervinho që ka real
Drita kalon në avantazh ndaj Dudelange Drita ka kaluar në avantazh ndaj Dudelandes në "Adem Jashari". Ai që ka shënuar golin është Limani që ka realizuar n