999 rezultate për

realizuan

Super Milan, kuqezinjtë "blindojnë" kreun dhe pa Ibrën (VIDEO) Milani vijon formën fantastike. Kuqezinjtë triumfuan 1-2 në transfertë ndaj Sampdorias. Franck Kessie nga pika e
De Biasi pëson humbjen e 2-të në stolin e Azerbajxhanit 3 fitore në 3 ndeshje për Malin e Zi në Ligën C të Ligës së Kombeve, me ballkanasit që mposhtën në Podgoricë 2-0 Azerbaj
"Nuk realizuan dot atentatin ndaj Enverit në Bllok", sekretet e dosjes së 7 gazetarëve Publikohen dokumente arkivore nga Arkivi Qendror i Shtetit (fondi i ish-Komitetit Qendror të PPSH-së), ku ndodhet një ko
Në karantinë bashkë? Loredana dhe Zuna realizuan sfidën më të fundit të TikTok (VIDEO) Prej kohësh në media thuhet se këngëtarja shqiptare Loredana dhe reperi Zuna janë në një lidhje. Dyshen e kemi parë s
Everton dhe Manchester United ndajnë pikët (VIDEO) Everton dhe Manchester United kanë barazuar 1:1 në javën e 28 të Premie League. Të dyja golat u realizuan në pjesën e
"Nuk u realizuan qëllimet" Berisha i zhgënjyer nga Basha e Kryemadhi? Mbrëmjen e sotme ish-kryeministri Sali Berisha është i ftuar në "Opinion" për të diskutuar për zhvillimet e fundit polit
Asgjë nuk u vendos pas 10 golave, duheshin penalltitë për të mësuar çerekfinalisten (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në çerekfinale të Carabao Cup pasi ka mposhtur Arsenalin pas ekzekutimit të penalltive. Ndeshja
Të fiksuar pas kësaj poze, VIP-at shqiptarë që realizuan foton perfekte në Paris (FOTO LAJM) Nëse keni një llogari në rrjetin social Instagram, me siguri do ta keni vënë re që VIP-at shqiptarë kanë një pozë në Par
Bayern Munchen "shkërrmoq" Tottenhamin në Londër (VIDEO) Bayern Munchen ka mposhtur Tottenhamin me rezultat 2-7 në Londër në ndeshjen e xhiros së dytë të fazës së grupeve të Lig
Liverpooli triumfon bindshëm pa Shaqirin në fushë (VIDEO) Pas dy barazimeve radhazi Liverpooli është rikthyer të fitorja në Premier League teksa ka fituar me rezultatin e pastër
Bënë 900 premtime dhe realizuan vetëm 100, kryetarët që nuk e mbajtën fjalën Kishin dhënë shumë premtime gjatë fushatës zgjedhore, por, pasi e morën mandatin po e kanë të vështirë që t’i mbajnë ato
Dalin në internet premtimet zgjedhore që kurrë nuk u realizuan Demokraci Plus (D+) mban konferencën për media për progresin njëvjeçar të 100 premtimeve zgjedhore të partive politike q
Tunizi - Angli, statistikat e pjesës së parë (FOTO LAJM) Ka përfunduar pjesa e parë mes Tunisisë dhe Anglisë në "Volgograd Arena". Ndeshja është dominuar nga anglezët të cil
Te “bombat” e Speciales janë personat që organizuan dhe realizuan rastin Monstra? Të dyshuarit kryesor në rastin “Monstra” janë në liri ndërsa reagimet në opinion akoma nuk pushojnë. Gjykata Supreme sol
Chelsea e Unitedi fitojnë pa mund në Champions (VIDEO) Chelsea ka poshtëruar Qarabagun me gjashtë gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, ndersa Manchester Unitedi mpos
Kosova humb thellë (VIDEO) Kroacia e ka mposhtur Kosovën në “Loro Boriçi” me rezultat të thellë, 6:0. Kroatët e mbyllën çështjen e fituesit që n
Biznesmenët e drogës, ja si u realizuan takimet e heroinës në Prizren Prizreni ka qenë vendi i takimit dhe shkëmbimit të drogës me paratë nga trafikantët e arrestuar pak ditë më parë, në ope
Vajza e Adem Jasharit: Idealet e dëshmorëve nuk u realizuan Vajza e Adem Jasharit, Shqipe Jashari është Juriste, bashkëshorte e Xhevdet Krasniqit, avokat. Ajo është nënë e tre fëmi
Ja si e realizuan kriminelët masakrën në Elbasan Masakra e ndodhur në Elbasan ku u vranë 3 persona dhe tetë të tjerë janë plagosur është zhvilluar në harkun kohor të pak
Menduan se ishte diçka e çuditshme në akull, por... (VIDEO) Jeta shpesh na përmball me gjëra që e kemi e kemi të vështirë që të japim një shpjegim për to. Sa më shumë kërkojmë të