999 rezultate për

realizua

Me këmb dhe duar përpjetë, Edi Rama çudit të gjithë me këto veprime (VIDEO) Drejtuesi i emisionit “Te Paekspozuarit” Ylli Rakipi tw hwnwn e shkuar kishtw tw ftuar kryeministrin e vendit Edi Rama,
Reali shumë pranë trofeut, shënon dy gola të shpejtë ndaj Juves (VIDEO) Real Madridi ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Juventusit dhe po fiton 3:1. Për 2:1 shënoi Casemiro një gol të bukur
Del sondazhi i parë kombëtar, ja kush i fiton zgjedhjet e 25 qershorit Nëse qytetarët shqiptarë do të votonin sot për të zgjedhur përfaqësuesit e tyre në Kuvendin e Shqipërisë, Partia Sociali
MPJ fton në bisedë ambasadoren Tomiç për rastin e agjentit të BIA-s Ministria e Punëve të Jashtme ka reaguar pas publikimit të lajmit se, këshilltari i ambasadës serbe në Shkup, Goran Zhiv
Arrestohen 4 persona të dyshuar për terrorizëm në Kosovë Drejtoria për Hetimin e Krimeve të Rënda në Policinë e Kosovës, me mbështetje të Njësisë Speciale Operative, ditën e sot
VMRO: Kemi realizuar projekte për të mirën e qytetarëve VMRO-DPMNE-ja, me anë të një deklarate për medie, ka bërë me dije se kjo parti ka punuar gjithmonë në të mirë të qytetar
A do ta nënshkruajë LSI marrëveshjen me PS? Ja çfarë thotë Luan Rama Koalicioni PS-LSI akoma gjendet në dilemë nëse do ta nënshkruajë marrëveshjen parazgjedhore. Megjithëse nesër është a
Ahmeti dhe Zaev, takim për zgjidhjen e situatës në Kuvend Sot pasdite është realizuar një takim i shkurtër mes Zoran Zaevit dhe Ali Ahmetit me qëllim gjendjen e një zgjidhje për
Italia është e frikshme, ja detaji që duhet të tmerrojë De Biasin Italia është një kundërshtar i frikshëm për Shqipërinë dhe kjo për shumë arsye. Kjo jo vetëm se kanë emra të frikshëm në
Ja si u realizua telefonata e parë mes kryeministrit të Kosovës dhe atij të Serbisë (VIDEO) Ditën e djeshme në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni “Zona Express”, ku është shfaqur dokumentari “Shtatë sundimt
Ndalimi i filmave, shpërthen regjizori Saimir Kumbaro: Po na trajtojnë si kriminelë Të ndalohen, të kufizohen apo të shfaqen të shoqëruar me një bisedë paraprake, ku të shpjegohet konteksti e qëllimi. Shf
Videoja për dashurinë e të rinjve nga Kosova fiton cmimin e parë (VIDEO) "Ne të duam Macchiato", një video e cila është realizuar nga një grup të rinjsh nga Kosova, ka fituar vendin e parë në E
Ja si e humbi Bekim Balaj penalltinë sot (VIDEO) Terek e nisi ndeshjen ndaj Ufa me treshen shqiptare në sulm, duke aktivizuar nga minuta e parë Berishën dhe Roshin nga k
Në Iran shënojnë penallti si Messi dhe Suarez (VIDEO) Dikur si Cruijff e Olsen, apo së fundmi si Messi e Suarez, një penallti e tillë është realizuar edhe në kampionatin iran
BDI shënon përvjetorin e luftës së UÇK-së, Ahmeti: Të gjitha të drejtat i kemi realizuar me gjak Bashkimi Demokratik për Integrim ka shënuar në Shkup përvjetorin e fillimit të luftës së vitit 2001 në Maqedoni. Mani
KINE / Ja si duket në foto familja me 500 anëtarë (FOTO LAJM) Një familje kineze me më shumë se 500 antarë, ka realizuar foton e tyre familjare në kuadër të vitit të ri kinez. Fo
Higuain u mbyll gojën të gjithëve, shënon një në dy raste E kritikuan shumë në fillim të sezonit për mbipeshë, por Gonzalo Higuain ua ka mbyllur gojën të gjithëve me gola. Bomber
Çfarë po ndodh? Ushtarët serbë "krah për krah" me ushtarët amerikanë në Veri të Kosovës (FOTO LAJM) Antarët e ushtrisë amerikane së bashku me ushtarë të ushtrisë serbe, kanë realizuar një foto të përbashkët në Veri të Ko
Duka dhe Vokrri gati për Ligën Kombëtare Gjatë mbrëmjes gala që u zhvillua mbrëmë në Prishtinë, ku ishin prezent, si presidenti i Federatës së Futbollit të Kosov
Këto janë selfiet më të mira të realizuara në vitin 2016 (FOTO LAJM) Për ata që mendojnë se bërja e fotografive selfie është një ide e mërzitshme, sot ju sugjerojmë që t’i shikoni disa self