999 rezultate për

realizonte

Kroacia fiton penallti, shikoni se çfarë shansi ka hmbur Modric (VIDEO) Kroacia kishte shansin e artë për të kaluar në avantazh ndaj Danimarkës në "Nizhny Stadium". Nga pika e bardhë e pen
Nuk arriti të realizonte nga penalltia, kjo është nota e Lionel Messit (FOTO LAJM) Lionel Messi nuk e ka nisur mirë Botërorin Rusi 2018, pasi ka barazuar me Islandën në shifrat 1-1, gjithashtu Messi humb
Si u krijua pema që prodhon 40 fruta të ndryshme (FOTO) Në SHBA është krijuar një pemë e aftë që të prodhojë 40 fruta të ndryshme. Qëllimi është që të arrijë një motivim të
Tragjike, modelja përplaset nga treni teksa realizonte një set fotografik (FOTO&VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur të premten ku një modele ka humbur jetën pasi është përplasur me shinat e trenit.
Reali nga turpi në Champions në "poker" në La Liga (VIDEO) Pas turpërimit në Champions League nga Wolfsburg, Realit është rikthyer në rrugën e fitoreve në La Liga, duke fituar me
Kush nga ju do e realizonte një përqafim të tillë?! (VIDEO) Arinjtë nuk njihen si kafshë të buta dhe të jemi të sinqertë, askush nuk do të dëshironte të takohej me ta në pyll, psi
Gashi nuk di të ndalet, vjen dopieta e rradhës (VIDEO) Shkëlzen Gashi i jep një tjetër shtysë drejt titullit Baselit, falë dy golave në ndeshjen e fundit, duke u konfirmuar dh
Lartësia vendi përfekt për të bërë foto (FOTO LAJM) Pasioni për të bërë gjëra të veçanta është dhe dëshira më e madhe Esty Ilabaca, i cili ishte i çmendur pas sportit që qu
Shikoni çfarë eksperimenti i çuditshëm (VIDEO LAJM) Shpesh ne jemi të dhënë pas veprimeve të pazakonshme. Kureshtja është ajo që na shtyn të bëjmë dhe eksperimente të ndrys
Brazili "poker" Turqisë në Stamboll (VIDEO) Brazili arriti fitoren e pestë radhazi në po kaq ndeshje nën drejtimin e Carlos Dungës. 5 herë kampionët e Botës shkatër
Keni parë ndonjëherë gol të tillë? (VIDEO) Erik Lamela, ka realizuar një supergol në fitoren 5-1 të Tottenham ndaj Asteras Tripolis. Lamela gjatë një aksioni ar
Zhdukja e Ukshin Hotit, vajza: Do realizonte bashkimin kombëtar Vajza e ideologut kosovar, Ukshin Hoti, Erleta është shprehur se babai i saj ua kishte mbushur mendjen ndërkombëatrëve p
Kur Ronaldo shënonte kundër Malagas si me Valencian (VIDEO) Ronaldo ka shënuar një gol mjaft të bukur mbrëmë me anën e poshtme të takës dhe ka barazuar rezultatin 2-2 me Valencian.
Rita Orës i "rikthehet" buzëqeshja Pas problemeve shëndetësore që pati në fillim të kësaj jave në Miami Rita Ora është rikthyer në Britaninë e Madhe dhe si
Tatuazhi i ri i Ritës (FOTO LAJM) Si dy mikesha të ngushta, Rita Ora dhe modelja Cara Delevingne shpenzojnë vazhdimisht kohë bashkë. E për këtë arsye, nuk
Ibra do 10-ën, PSG e refuzon Zlatan Ibrahimoviç është ende pa fanellë. Blerja më e re e Paris Saint Germain dëshiron numrin 10, por për drejtuesit e