999 rezultate për

realizonin

Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi bëhen bashkë, çfarë po kurdisin? (FOTO LAJM) Të dyja i përkasin botës së televizionit. Bëhet fjalë për Norën dhe për Klaudja Pepën. Por nga një foto e postuar ng
Argjentina kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Argjentina ka kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Amerikës duke u kualifikuar për më tej vetëm pas gjuajtjeve të 11-metër
Shënon Lila, por fiton Paok-u i Kaçes Andi Lila mundi të shënojë në ndeshjen e fundit të kampionatit grek, pikërisht në derbin shqiptar me Paok-un e Ergys Kaç